Home Kategorie Ludzie Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski.
29.02K

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski.

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski.

Łukasz Szumowski w pierwszej połowie sierpnia odszedł z Ministerstwa Zdrowia. Były minister od początku marca był twarzą walki z koronawirusem.

Łukasz Szumowski to były minister zdrowia. Niemal wszystkich Polaków zaskoczyła jego decyzja o rezygnacji ze stanowiska, szczególnie że okoliczności dymisji nadal owiane są tajemnicą. Szumowski zniknął z życia publicznego, ale media dotarły do najnowszych informacji o polityku.

Na początku sierpnia Łukasz Szumowski odszedł z polskiego rządu i przestał pełnić funkcję ministra zdrowia. Ta informacja była sporym zaskoczeniem, szczególnie że kilka dni przed dymisją były minister zaprzeczał, że wybiera się gdziekolwiek. Do dziś podawane są sprzeczne informacje dotyczące dymisji, a cała sprawa owiana jest tajemnicą. Dodatkowo Szumowski odszedł w momencie, gdy epidemia koronawirusa w Polsce przybierała na sile i odnotowywano nowe rekordy zakażeń.

Jak czytamy na portalu Super Express, były minister zdrowia zdecydował się opuścić kraj i wyjechał na wakacje. Warto przypomnieć, że na początku sierpnia Szumowski przerwa swój urlop i wrócił do Warszawy w wyniku nasilenia się epidemii. Z informacji, jakie zostały podane przez Super Express, Łukasz Szumowski wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich, a dokładnie w Morro Jable na rajskiej wyspie Fuerteventura. Tam nabiera sił i odpoczywa po kilkumiesięcznej walce z epidemią, która uderzyła w cały świat. Bez wątpienia od początku marca były minister był twarzą walki z wirusem. Ale jak sam przyznał, gdyby nie koronawirus odszedłby z rządu już wiosną.

– „To nie była kwestia „czy”. Naprawdę mówiłem i uzgadniałem, że będę odchodził na wiosnę. Przyszedł koronawirus i nie mogłem odejść” – powiedział Łukasz Szumowski w jednym w wywiadów.

Przedłużanie rzęs i uzupełnienie
Przedłużanie rzęs i uzupełnienie
94,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Przedłużanie rzęs (od 94 zł) z uzupełnieniem (od 119 zł) Salonie Piękności Babeczka

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
47
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz