Home Kategorie Niesamowite Mężczyzna wyszarpuje prawidłowo zaparkowane auto i rozwala budkę z kebabem

Mężczyzna wyszarpuje prawidłowo zaparkowane auto i rozwala budkę z kebabem

To wydarzenie u wielu obserwatorów wywołało sporę zaskoczenie, gdyż nie wiadomo tak właściwie jaki cel przyświecał mężczyźnie, który zdecydował się na takie zachowanie. Jedno jest jednak pewne.

Mianowicie to, że bohatera tego filmiku czeka naprawdę dotkliwa kara. Wyciągnięcie prawidłowo zaparkowanego pojazdu, a następnie rozwalenie nim budki z kebabem. Straty są naprawdę ogromne.

– “Mężczyzna z niewiadomych przyczyn ‘wyciąga’ zaparkowane prawidłowo auto mojej koleżanki i niszczy je oraz budkę z kebabem. Po chwili ucieka z miejsca zdarzenia. Film nagrany przez przypadkowych pieszych, którzy później przekazali nam to nagranie. Policja znalazła właściciela auta i go przesłuchała. Okazało się, że auto zostało sprzedane kilka miesięcy wcześniej, a bohater nagrania nie zarejestrował go na siebie. Policjanci poprosili o doniesienie umowy kupna sprzedaży aby ustalić sprawcę. Sprawa jest w toku…” – opisano na StopChamie, który udostępnił filmik.

To może Cię zainteresować:  Kobieta widzi syna sąsiadów odwiedzającego jej babcię 5 razy dziennie. Nagle coś sobie uświadamia i zaczyna płakać.

Zastanawiające jest to, jak bohater tej historii, poradzi sobie z konsekwencjami. Niemal pewne bowiem jest to, że ubezpieczalnia po zobaczeniu tego filmu, zastosuje regres wobec sprawcy. W końcu to było celowe działanie.

 

 

Kurs online: Masaż
Kurs online: Masaż
10,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Masaż od 10 zł z firmą Funmedia na platformie masaz123.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz