Home Kategorie Poruszające Pijany woźnica doprowadził do groźnego wypadku bryczki. Poszkodowane zostały dzieci

Pijany woźnica doprowadził do groźnego wypadku bryczki. Poszkodowane zostały dzieci

Pijany woźnica doprowadził do groźnego wypadku bryczki. Poszkodowane zostały dzieci

Na terenie zespołu zamkowego w Sobkowie w woj. świętokrzyskim doszło do wywrócenia się bryczki. Pasażerowie wypadli z powozu, a woźnica uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, był pijany.

Jak wskazały późniejsze ustalenie w bryczce podróżowała czwórka dzieci. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę na terenie zamku rycerskiego w Sobkowie w powiecie jędrzejowskim.

Bryczką podróżowały dwie matki z czwórką dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Nagle bryczka się wywróciła, a jedno z dzieci zostało nią przygniecione. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala z pomniejszymi obrażeniami głowy oraz kończyn.

Woźnica uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Jak się okazało był on kompletnie pijany. 54-letnie mężczyzna miał około 0,8 promila alkoholu w organizmie. Policja ustala teraz okoliczności wypadku. Tego typu sytuacje dowodzą jednak, że bryczki też powinny mieć OC, prawda?

Wybrany burger na miejscu/ na wynos
Wybrany burger na miejscu/ na wynos
13,99 zł
19,90 zł
59 dni
do końca oferty!
Wybrany burger na miejscu lub na wynos od 13,99 zł w restauracji Byczy Burger (do -32%)
To może Cię zainteresować:  Wstrzyknął sobie w ramiona dziwną substancję. Jego bicepsy urosły do nienaturalnych rozmiarów.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz