Home Kategorie Zdrowie Wyciekł tajny raport dotyczący koronawirusa. BBC przekazuje do opinii publicznej jego szokującą treść

Wyciekł tajny raport dotyczący koronawirusa. BBC przekazuje do opinii publicznej jego szokującą treść

Wyciekł tajny raport dotyczący koronawirusa. BBC przekazuje do opinii publicznej jego szokującą treść

Stacja BBC poinformowała o “względnie najgorszym scenariuszu”. Rządowy raport dotyczy nadchodzącej zimy i koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Według danych “umrzeć może nawet 85 tys. osób”

Do dokumentów dotarli dziennikarze programu BBC Newsnight. Raport miał zostać przygotowany przez grupę doradczą ds. kryzysowych SAGE. Celem jest pomoc publicznej służbie zdrowia i władzom lokalnym “w przygotowaniu się na nadchodzące zimowe miesiące”. Jest się czego bać.

Jednym z założeń jest otwarcie szkół. Innym jest system namierzania kontaktów osób zakażonych, który ma działać tylko w 40 proc. poza gospodarstwami domowymi zakażonych osób.

Ponadto w raporcie tym, znaleziono również informację o tym, że do listopada mają być wprowadzone działania, których nadrzędnym celem jest ograniczenie kontaktów – “poza gospodarstwami domowymi do połowy ich normalnego poziomu sprzed marca 2020 roku” – ograniczenia te miałyby obowiązywać do marca 2021.

To może Cię zainteresować:  „Walentynki to święto dla patologii. Dla lasek, których faceci przez resztę roku mają w du*ie!”

W dokumencie widnieje również informacja o tym, że od lipca 2020 roku do marca 2021 roku można się spodziewać takiej liczby zgonów, która wykracza poza normę. Mowa nawet o śmierci 85 tys. ludzi. Według danych w Anglii 81 tys. zgonów może być w spowodowane koronawirusem. Szacuje się, że w Szkocji liczba będzie niższa – mowa o 2600 zgonach, w Irlandii – 1600. Szacuje się również, że 27 tys. zgonów może wynikać z innych powodów.

Te dane z pewnością nie wywołują optymizmu.  Mało tego w raporcie przekazano również, że sporo osób, które zachorują na koronawirusa, będzie wymagać hospitalizacji.  Nie mniej aż 2,4 proc. zakażonych koronawirusem mogłoby zostać hospitalizowanych. 20,5 proc. osób trafiłoby na Oddział Intensywnej Terapii. 23,3 proc. pacjentów zmarłoby. Jak widać, koronawirus na pewno nie jest w odwrocie i może wywołać jeszcze wiele szkód.

To może Cię zainteresować:  Ratownik medyczny pobił ranną kobietę. „W ataku furii skopał ją”.

 

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
179 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz