Home Wideo Dyrektorka szkoły na konferencji MEN zdradziła, jakie jest tajne lekarstwo na koronawirusa

Dyrektorka szkoły na konferencji MEN zdradziła, jakie jest tajne lekarstwo na koronawirusa

Internet pozwolił nam nieco uodpornić się na głupie tezy stawiane przez ludzi. Czasem jednak, ktoś potrafi nas zaskoczyć tak jak dzisiaj. Te słowa dyrektorki jednej ze szkół w Warszawie to absurd.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zorganizowało w piątek kolejną konferencję prasową dotyczącą początku roku szkolnego w czasie epidemii koronawirusa. Jedną z zaproszonych przez resort była Maria Nawrocka-Rolewska, wicedyrektorka szkoły podstawowej nr 380 w Warszawie.

Jej sposób na radzenie sobie z koronawirusem zrobił furorę i jest szeroko komentowany w sieci. Tylko, że raczej w mocno negatywny sposób.

– “Wczoraj mieliśmy radę pedagogiczną i nikt z nauczycieli nie sugerował, że może być niebezpiecznie. Jednak zdajemy sobie sprawę, że jak jest ok. 700 uczniów, dwa razy więcej rodziców, to ktoś z nich może mieć wątpliwości” – powiedziała dyrektorka.

To może Cię zainteresować:  Matka zauważyła czerwony ślad na twarzy córki. Postanowiła zainstalować ukrytą kamerę.

Była ona jedną z kilku przedstawicieli szkół, którzy zostali zaproszeni przez Dariusza Piontkowskiego, by wypowiedzieć się na temat przygotowań do rozpoczęcia roku szkolnego. Wychodzi na to, że Nawrocka-Rolewska znalazła sposób na radzenie sobie ze zbliżającą się drugą falą koronawirusa. Zdradziła go podczas konferencji.

– “Wszystko zależy od tego, co myślimy i czujemy. To, że koronawirus jest, to oczywiste, ale to nie znaczy, że wszyscy się zarażą i wszyscy przeniosą się na drugą stronę lustra, bo takiej możliwości po prostu nie ma. Jest grypa, była angina i po tych chorobach są różne powikłania i następuje czasami śmierć. Jednak nie bierzemy tego pod uwagę” – stwierdziła.

To może Cię zainteresować:  Wpatrując się w telefon, weszła na ulicę. Dramatyczne nagranie z wypadku trafiło do sieci.

Wygląda na to, że sposobem na koronawirusa jest optymizm. Kurcze, czemu wcześniej na to nie wpadliśmy, co? Tak czy inaczej, wydaje nam się, że przytaczanie treści całego wywiadu nie ma większego sensu. Obejrzycie go sami i oceńcie czy zgadzacie się ze stanowiskiem pani dyrektor.

 

 

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz