Home Kategorie Ludzie Ed Sheeran został ojcem. Jego dziecko otrzymało niezwykle oryginalne imię.

Ed Sheeran został ojcem. Jego dziecko otrzymało niezwykle oryginalne imię.

Ed Sheeran został ojcem. Jego dziecko otrzymało niezwykle oryginalne imię.

Znany brytyjski muzyk Ed Sheeran został tatą, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ubiegły tygodniu na świecie pojawiła się córeczka jego oraz żony artysty, Cherry Seaborn.

Trzeba przyznać, że córka gwiazdy otrzymała niezwykle oryginalne imię. Rodzice nadali jej imię… Lyra Antarctica. Jesteście zaskoczeni? My szczerze mówiąc, tak.

Małżonkowie bardzo długo ukrywali przed światem fakt, że spodziewają się potomstwa. O ciąży Seaborn poinformowano dopiero kilkanaście dni przed porodem. We wtorek na Instagramie 29-letni gwiazdor podzielił się radosną nowiną, że po raz pierwszy został ojcem.

– “Mam kilka osobistych wiadomości, którymi chciałem się z wami podzielić… W zeszłym tygodniu, z pomocą wspaniałego zespołu medycznego, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę – Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej totalnie zakochani” – przekazał Sheeran.

To może Cię zainteresować:  Pociął żonie twarz na oczach syna, żeby nie związała się z innym. „Wbił mi butelkę w gardło”.

Jak zaznaczył autor hitu “Shape of You”, zarówno mama jak i dziecko czują się bardzo dobrze. Dodał jednocześnie, że prosi o uszanowanie ich prywatności. Trudno im się dziwić. Życzymy im oraz ich córeczce zdrowia i spokoju w tym wyjątkowym czasie.

 

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz