Home Kategorie Ludzie Maja Sablewska zrobiła wyjątkowo gorące zdjęcie. Fani są zachwyceni.

Maja Sablewska zrobiła wyjątkowo gorące zdjęcie. Fani są zachwyceni.

Maja Sablewska zrobiła wyjątkowo gorące zdjęcie. Fani są zachwyceni.

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski przebywają obecnie na greckiej wyspie. Muzyk niedługo rusza w trasę koncertową, ale na razie korzysta z uroków miejsca i odpoczywa. Wykorzystała to Maja.

Maja Sablewska zrobiła zdjęcie partnerowi – basiście Wojtkowi Mazolewskiemu. Na zdjęciu Wojtek Mazolewski leży zupełnie nagi na hamaku. Okryty jest jedynie materiałem z którego zrobiony jest hamak.

Jak przyznają internauci, zdjęcie ma wymiar artystyczny i prezentuje się wyjątkowo dobrze. Czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Spójrzcie sami jak wygląda fotografia.

Para wyjechała na wakacje na Kalimerę. Wyraźnie widać, że humor dopisuje obojgu partnerów. Trudno się dziwić, wybrali przecież naprawdę świetne miejsce na wypoczynek. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia, które pojawiły się w ostatnich dniach na kontach gwiazd na Instagramie.

View this post on Instagram

Oops I did it again 😉 🇬🇷

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska) on

Jak widać, Sablewska również pochwaliła się wyjątkowo gorącymi zdjęciami. Wojtek Mazolewski już za kilka dni wyrusza w trasę koncertową. Podróże z zespołem zwykle oznaczają dla partnerów długą rozłąkę. Jednak Maja Sablewska postanowiła towarzyszyć partnerowi na wszystkich koncertach. Czekamy na te koncerty z niecierpliwością.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
179 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym
To może Cię zainteresować:  Żona Ryszarda Kalisz prowadziła auto pod wpływem. W środku był jej malutki synek.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz