Home Kategorie Niesamowite Królowie intuicji. 5 znaków zodiaku, których nie dasz rady oszukać

Królowie intuicji. 5 znaków zodiaku, których nie dasz rady oszukać

Królowie intuicji. 5 znaków zodiaku, których nie dasz rady oszukać

Najczęściej, wszelkie wnioski do których dochodzą, są oparte w stu procentach na intuicji. Trzeba jednak przyznać, że ich intuicja działa wyjątkowo sprawnie. Niczym Sherlock Holmes zgadują wszystko.

Nawet nie próbuj oszukiwać Panny! Podobnie jak wykrywacze kłamstw, błyskawicznie analizują mimikę rozmówcy, jego zachowanie i tembr głosu. Panna nienawidzi kłamców i szybko ich wykrywa.

Podejrzewając, że coś jest nie tak, Bliźnięta wiedzą, jak zadać tylko jedno pytanie, które wyprowadzi ich rozmówcę na czyste wody. W ich towarzystwie nie próbuj nawet improwizować. Bliźnięta wykryją to momentalnie i zdemaskują cię jako kłamce. Naprawdę nie warto.

Skorpiony nigdy o niczym nie zapominają. To pozwala im zidentyfikować nawet najmniejsze rozbieżności między słowami a czynami.  Jeżeli więc budujesz swoje historie na poczekaniu, to Skorpion to wyłapie. Osoby urodzone w tej konstelacji z natury rozwinęły intuicję i talent prawdziwego detektywa. Jeżeli podejrzewają, że są okłamywani, to szybko znajdą na to dowody.

To może Cię zainteresować:  Zobacz indiański zodiak i sprawdź, jaki jest Twój znak oraz co oznacza.

Koziorożce są prawie zawsze szczere w stosunku do innych ludzi i oczekują od nich tego samego. Dlatego łatwo mogą „ułożyć zagadkę” i zdać sobie sprawę, że zostali oszukani. Gdy tylko zdadzą sobie z tego sprawę, to możesz być pewien, że ograniczą z tobą znajomość. Miej to na uwadze.

To bardzo bystrzy ludzie, którzy dzięki swojej zdolności analizowania szybko rozumieją, że ktoś próbuje ich oszukać. Wodniki powiedzą ci o tym prosto w oczy, ale wcale nie będą obrażone, że potraktowałeś ich jak głupców. Z natury łatwo wybaczają tego typu zachowania.

To może Cię zainteresować:  11-latka wybrała najtrudniejszy utwór na świecie. Kiedy jurorzy usłyszeli jej głos, byli w szoku.

Powiedz, czy jesteś osobą, która należy do jednego z tych znaków zodiaku? Jeżeli tak to można mieć pewność, że jesteś osobą u której intuicja gra pierwsze skrzypce. Wykorzystuj ją na swoją korzyść.

Kurs online: Hipnoza
Kurs online: Hipnoza
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 19,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz