Home Wideo Kiler ma dzieci. To niesamowity sukces dla wszystkich, a zwłaszcza dla matki

Kiler ma dzieci. To niesamowity sukces dla wszystkich, a zwłaszcza dla matki

W Zoo we Wrocławiu świętujemy prawdziwy sukces i niezwykłe wydarzenie. Oto na świat przyszły dwie malutkie kapibary. Radości nie ma końca, a maluchy stały się gwiazdami Internetu.

Dwa maluchy przyszły na świat 23 sierpnia 2020 r. To pierwsze młode tego gatunku od 2014 r. Jednym z powodów tak długiej przerwy był problem z doborem partnera dla siedmioletniej samicy.

Zapewne nasuwa się wam pytanie, dlaczego był aż tak olbrzymi problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera, dla bohaterki tej opowieści? Otóż, powód był prozaiczny. Kiler (bo tak nazywa się samica) okazała się być wybredna i nie akceptowała wcześniejszych samców. Dochodziło nawet do aktów agresji z jej strony. Dlatego opiekunowie nadali jej imię Kiler 🙂 Dopiero przybyły z Hamburga, trzyletni samiec Hans przypadł naszej samicy do gustu.

To może Cię zainteresować:  14 przezabawnych zwierząt, które nie są pewne do jakiego gatunku należą

Skutkiem tego płomiennego romansu, było pojawienie się na świecie dwóch naprawdę uroczych przedstawicieli gatunki Kapibar. Można je obejrzeć na filmiku przedstawionym poniżej. Trzeba przyznać, że wywołują one uśmiech na twarzy

Skok ze spadochronem w tandemie
Skok ze spadochronem w tandemie
719,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 709,99 zł w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz