Home Kategorie Poruszające Smutna prawda. Wybuch w Białymstoku to prawdopodobnie rozszerzone samobójstwo

Smutna prawda. Wybuch w Białymstoku to prawdopodobnie rozszerzone samobójstwo

– “Kobiety, które zginęły w poniedziałkowym wybuchu w domu jednorodzinnym w Białymstoku miały rany kłute, mężczyzna na szyi pętlę; przypuszczamy, że mamy do czynienia z  rozszerzonym samobójstwem

Takie smutne informacje do wiadomości publicznej przekazał rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Do wybuchu gazu doszło około południa w domu jednorodzinnym przy ul. Kasztanowej, około 3 km od centrum Białegostoku. Zginęły w nim 10-letnia dziewczynka, jej rodzice i babcia.

Po wstępnych oględzinach wyszło na jaw, że przed wybuchem, kobiety zostały ranione nożem. – “Mają też rany świadczące o tym, że się broniły, a mężczyzna miał na szyi pętlę wisielczą. Wszystko wskazuje, że mamy do czynienia z samobójstwem rozszerzonym” – przekazał Tomasz Krupa.

To może Cię zainteresować:  6 mężczyzn zaczyna śpiewać w pustym kościele. Ich głos sprawia, że po plecach przebiegają ciarki!

Rzecznik podlaskiej policji dodał, że rodzina miała założoną tzw. niebieską kartę. Na miejscu wciąż pracują policjanci i prokurator, strażacy i inspekcja budowlana. Sam budynek, został poważnie uszkodzony. To naprawdę tragiczna sytuacja.

Reporter Polsat News dowiedział się, że zanim na miejscu zjawiły się służby, jeden z okolicznych mieszkańców wyciągnął poszkodowaną 10-latkę z ogródka, w którym leżała. Starał się przywrócić dziewczynce funkcje życiowe, jednak nic to nie dało.

Strażacy przekazali, że pozostałe trzy osoby straciły życie tuż po wybuchu. Jego siła spowodowała również, że z budynku wyleciały okna i drzwi, a brama posesji została wyłamana. Nikt nie miał szans przeżyć w tej sytuacji.

To może Cię zainteresować:  Pierwszy kraj w Europie ogłosił koniec epidemii koronawirusa.

W domu przy ul. Kasztanowej pracują inspektorzy nadzoru budowlanego. Według straży pożarnej, konstrukcja budynku została naruszona. Policjanci czekają na decyzje inspekcji budowlanej, aby móc wejść do domu i pod nadzorem prokuratury prowadzić dalsze czynności.

Pomoc psychologiczna jest udzielana drugiej córce małżeństwa. Podczas eksplozji znajdowała się poza domem. To że wyszła, uratowało jej życie.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz