Home Wideo Kobieta weszła do pilskiego marketu z majtkami na twarzy. Całe zdarzenie nagrała

Kobieta weszła do pilskiego marketu z majtkami na twarzy. Całe zdarzenie nagrała

Rozumiemy, że maseczki są problematyczne i czasem możemy o nich zapomnieć. Jednakże pomysł kobiety z ubraniem majtek na twarz, to chyba drobna przesada. Zresztą, oceńcie sami.

– “Materiał primasort, śmierdzących bąków też nie przepuszcza, chroni mnie tak samo jak maseczka przed śmiercionośnym wirusem “pis-cov-19” – mówi kobieta.

– “Chciałabym również zaznaczyć, że pracownicy mają maseczki założone głównie na brody tak jak i reszta klientów na sklepie. Nikt im uwagi nie zwraca. Absurd goni absurd, a kierownik sklepu ściga za mną i pilnuje abym miała założoną “maskę” na twarzy. Oczywiście kierownik tej placówki nie potrafił podać mi oczywistego braku podstawy prawnej na temat tej ustawy srovidowej i zarządzenia nakazującego noszenie kagańca w miejscach gdzie świrus się cudem nie roznosi. Praca pracą, ale sami urągacie swojej inteligencji“- dodaje.

To może Cię zainteresować:  57-latka umówiła się na randkę z 27-latkiem przez internet. Przeżyła piekło.

Kobieta wyjaśniła, że nie została wpuszczona do sklepu, ze względu na brak nakrycia twarzy. Postanowiła więc wykorzystać element bielizny. Nagranie udostępniono już kilkaset razy i pojawiło się pod nim ponad 500 komentarzy. Reakcje internautów są różne.

 

 

 

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz