Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta.

Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta.

Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta.

Andrzej Duda w ostatnim czasie staje przed coraz to nowymi wyzwaniami. Kolejnym z nich może okazać się walka z koronawirusem.

Andrzej Duda od niedawna pełni drugą kadencję swojej prezydentury w Polsce. Niewątpliwie czasy pandemii nie są najłatwiejsze dla rządzących. Kilka dni temu niebezpieczny patogen wykryto u bliskiego współpracownika prezydenta.

Kilka dni temu media obiegła niepokojąca informacja. Pracownik kancelarii prezydenta, który miał styczność z Andrzejem Dudą, zaraził się koronawirusem. Pojawiło się więc realne zagrożenie, że mógł zarazić też głowę państwa.

Jak informuje popularne.pl, Wojciech Glanc uważa, że politykiem z dodatnim wynikiem na COVID-19 jest nie kto inny, a Andrzej Duda. Tego jasnowidza kojarzą wszyscy w branży, ale nie dla każdego jego wizje są rzetelne. Mimo to jasnowidz ma też swoich zagorzałych fanów, którzy bronią każdego jego słowa.

To może Cię zainteresować:  Najgorsza matka świata zabrała lody trójce swoich dzieci i wyrzuciła je do śmieci na ich oczach. Powód? Połowa internautów się z nim zgadza!

Fani Glancy mówią, że jego dar jest prawdziwy i jasnowidz wielokrotnie przewidywał już przyszłość. Na dowód tego przypominają m.in. eksplozję w Bejrucie, którą według nich ich idol przewidział już na początku sierpnia.

– „Jakieś akty, które będą próbą reaktywacji, odświeżenia tematu zamachu, albo czegoś takiego. W jakieś stolicy w Europie, chociaż nie wiem, dlaczego słyszę muzykę Barcelona. Barcelona, dosyć taka wesoła i piękna muzyka. Odczuwam jakieś takie szokujące wydarzenie, które wbije nas w krzesła. To będzie jakiś wybuch albo dużo dymu w każdym razie” – mówił wtedy jasnowidz.

Dalej jasnowidz wspominał też o metrze i koncercie, jednak jego fani oszaleli, gdy przynajmniej część tej wizji się sprawdziła.

To może Cię zainteresować:  Pod żadnym pozorem nie niszcz tej rośliny To jedno z najlepszych ziół leczniczych jakie istnieje

Sceptycy zwracają uwagę, że zakażenie nie może dotyczyć Andrzeja Dudy, ponieważ wizja pochodzi z soboty, a wczoraj prezydent pojawił się na oficjalnych obchodach 1 września i nic nie wskazywało na to, by był w gorszym stanie niż zwykle.

Możliwe jest, że u Dudy nie wykształciły się jeszcze objawy, lecz wątpliwe, aby przy pozytywnym wyniku testu został on dopuszczony do innych uczestników wydarzenia.

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
17
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz