Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek straciła posadę w TVN. Nikt się tego nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek straciła posadę w TVN. Nikt się tego nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie spodziewała się, że wszystko potoczy się w ten sposób. Jak donoszą media, gwiazda, która od dawna jest prawdziwą ikoną stacji, straciła posadę w TVN.

Wiadomo już, że program poprowadzi ktoś inny. Fani Perfekcyjnej Pani Domu mogą być zaskoczeni.

Małgorzata Rozenek-Majdan skradła serca wielu telewidzów dzięki udziałom w takich programach, jak Perfekcyjna Pani Domu, Projekt Lady czy Azja Express, gdzie widzowie mogli ją bliżej poznać. Jak informuje Pomponik i tygodnik Życie na gorąco, uwielbiana gwiazda TVN w ostatnim czasie miała mocno się rozczarować.

To może Cię zainteresować:  Rozenek-Majdan mówi o swoim „niepokalanym poczęciu”. Jej słowa budzą kontrowersje.

Jak donosi portal, Małgorzata Rozenek-Majdan liczyła na prowadzenie Dzień Dobry TVN. Gdy z popularnego programu śniadaniowego odchodzili kolejni prowadzący, a Kinga Rusin wydała oficjalne oświadczenie, Małgorzata Rozenek-Majdan dla wielu była oczywistym wyborem.

Jak donoszą media, Dzień dobry TVN miało być dla Małgorzaty-Rozenek Majdan kolejnym krokiem w karierze. Tymczasem wszystko potoczyło się zupełnie inaczej.

– „Nawet odważyła się wysunąć kandydaturę współprowadzącego, którym oczywiście byłby nie kto inny, jak jej mąż, Radosław Majdan. Tymczasem okazuje się, że najlepsza posada w stacji umknęła Rozenek sprzed nosa” – czytamy na Pomponik.pl.

To może Cię zainteresować:  Zobacz 30 retuszy zdjęć, które wyszły tragicznie. Ile wpadek dostrzeżesz?

Tymczasem Edward Miszczak postanowił zaangażować do programu kogoś innego. Dzień dobry TVN poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Zooland: bilety do minizoo
Zooland: bilety do minizoo
9,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Bilet ulgowy (9,99 zł) lub normalny (11,99 zł) do Zooland Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
17
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz