Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek straciła posadę w TVN. Nikt się tego nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek straciła posadę w TVN. Nikt się tego nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie spodziewała się, że wszystko potoczy się w ten sposób. Jak donoszą media, gwiazda, która od dawna jest prawdziwą ikoną stacji, straciła posadę w TVN.

Wiadomo już, że program poprowadzi ktoś inny. Fani Perfekcyjnej Pani Domu mogą być zaskoczeni.

Małgorzata Rozenek-Majdan skradła serca wielu telewidzów dzięki udziałom w takich programach, jak Perfekcyjna Pani Domu, Projekt Lady czy Azja Express, gdzie widzowie mogli ją bliżej poznać. Jak informuje Pomponik i tygodnik Życie na gorąco, uwielbiana gwiazda TVN w ostatnim czasie miała mocno się rozczarować.

Jak donosi portal, Małgorzata Rozenek-Majdan liczyła na prowadzenie Dzień Dobry TVN. Gdy z popularnego programu śniadaniowego odchodzili kolejni prowadzący, a Kinga Rusin wydała oficjalne oświadczenie, Małgorzata Rozenek-Majdan dla wielu była oczywistym wyborem.

Jak donoszą media, Dzień dobry TVN miało być dla Małgorzaty-Rozenek Majdan kolejnym krokiem w karierze. Tymczasem wszystko potoczyło się zupełnie inaczej.

– „Nawet odważyła się wysunąć kandydaturę współprowadzącego, którym oczywiście byłby nie kto inny, jak jej mąż, Radosław Majdan. Tymczasem okazuje się, że najlepsza posada w stacji umknęła Rozenek sprzed nosa” – czytamy na Pomponik.pl.

Tymczasem Edward Miszczak postanowił zaangażować do programu kogoś innego. Dzień dobry TVN poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
17
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz