Home Kategorie Ludzie Dawid Narożny błaga o pomoc. Chodzi o życie dziecka. „Diagnoza brzmi jak wyrok”.

Dawid Narożny błaga o pomoc. Chodzi o życie dziecka. „Diagnoza brzmi jak wyrok”.

Dawid Narożny błaga swoich fanów o pomoc dla malutkiego dziecka. W swoich social mediach wystosował apel.

Życie chłopca jest zagrożone. To prawdziwa walka z czasem, którego jest coraz mniej. Gwiazdor prosi wszystkich o mobilizację.

Dawid Narożny postanowił zrobić użytek ze swojej popularności i niewątpliwie sporych zasięgów w sieci, aby błagać o pomoc. Na jego Facebooku pojawił się specjalny wpis, który chwyta za serce.

Rozpaczliwego i szybkiego wsparcia potrzebuje niespełna roczny Michał Bogucki. Liczy się każdy grosz.

– „Moi drodzy! Michałek potrzebuje naszej pomocy! Pokażcie, że macie wielkie serducho. Udostępniamy!!!” – napisał w poście.

Szczegółowych informacji możemy szukać na stronie zbiórki, opis przekazuje nam, że przypadek jest naprawdę bardzo ciężki.

– „Diagnoza brzmi jak wyrok śmierci, upływający czas przeraża coraz bardziej. Prowadzimy walkę o życie dziecka. Medycyna daje szansę, ale ratunek kosztuje fortunę! Musimy działać jak najszybciej, zrobić wszystko, by nasze dziecko wygrało. Pomocy!” – głosi rozpaczliwy opis na stronie siepomoga.pl.

Michał Bogucki choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Rodzice chłopca nie wiedzą nawet czy ich syn kiedykolwiek stanie o własnych siłach na nogi. Mimo tego się nie poddają.

– „Michałek choruje na SMA typu 1. Przyszło nam się zmierzyć z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Nieprzewidywalnym i groźnym…  Nagle, całe życie zostało podporządkowane leczeniu, rehabilitacji, ratowaniu tego, co tylko się uda” – czytamy dalej na stronie.

Już ponad 12 tys. osób wsparło zbiórkę, w tym oczywiście Dawid Narożny. Muzyk nie poprzestał na datku. Postanowił też nagłośnić całą sprawę. Artysta pokazał, że ma ogromne serce. Z pewnością wie, co oznacza troska o dziecko. Sam ma bowiem córeczkę, a teraz spodziewa się drugiego dziecka.

Skok ze spadochronem w tandemie
Skok ze spadochronem w tandemie
719,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 709,99 zł w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz