Home Kategorie Poruszające O tym nagraniu mówi cała Polska. Porażające sceny w miejskim autobusie.

O tym nagraniu mówi cała Polska. Porażające sceny w miejskim autobusie.

Nagranie z interwencji w jednym z miejskich autobusów trafiło do sieci. Internauci są wstrząśnięci. W pojeździe doszło do porażających scen, a wszystko zostało nagrane.

Nagranie z policyjnej interwencji trafiło do mediów społecznościowych. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. W pojeździe doszło do porażających scen.

Policja interweniowała w jednym z autobusów miejskich w Jeleniej Gorze. Funkcjonariusze zostali wezwani przez kierowcę pojazdu. Policjanci siłą wyprowadzili z pojazdu 35-letniego mężczyznę, który nie reagował na polecenia. W autobusie zostały jego córki, a wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Na nagraniu, opublikowanym na Twitterze, widać, jak policjanci upominają pasażera, by opuścił pojazd wraz z hulajnogą elektryczną, którą do niego wniósł. Kiedy mężczyzna nie reaguje na ich polecenia, funkcjonariusze podejmują działanie i siłą wyprowadzają 35-latka z pojazdu, a następnie skuwają go kajdankami na chodniku. W tym czasie przerażone córki mężczyzny zaczynają lamentować i płakać. Nagranie urywa się w momencie, kiedy mężczyzna zostaje podniesiony z chodnika i odprowadzony do policyjnego radiowozu.

To może Cię zainteresować:  Znany jest motyw 14-latka, który zamordował rodzinę. „Wpadł w prawdziwą furię”.

Pod nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy ludzi poruszonych tą sytuacją. W sieci rozgorzała dyskusja na temat zasadności użycia siły przez policję. Sprawę skomentowała też Polska Policja:

– „Przede wszystkim mężczyzna był poszukiwany – interwencja w związku ze zgłoszeniem kierowcy wobec mężczyzny pod wpływem alkoholu, który pomimo próśb kierowcy naruszał prawo, znieważył interweniujących funkcjonariuszy oraz groźbą próbował zmusić ich do odstąpienia od czynności” – przekazała Polska Policja na Twitterze.

Dania kuchni polskiej
Dania kuchni polskiej
105,00 zł
150,00 zł
30 dni
do końca oferty!
105 zł za groupon wart 150 zł do wydania na menu i więcej w restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz