Home Kategorie Niesamowite Kombajn na autostradzie. To dopiero niecodzienny widok

Kombajn na autostradzie. To dopiero niecodzienny widok

Widok kombajnu jadącego częstochowskim odcinkiem autostrady A1 zaskoczył policjantów śląskiej autostradówki. Kierujący maszyną rolniczą mężczyzna nie był świadomy o obowiązującym zakazie jazdy.

A zdecydowanie powinien o tym wiedzieć, bowiem informacje o tym, są dostępne na każdym kursie na prawo jazdy. Należy również dodać, że na autostradach, znajdują się odpowiednie znaki, które wyraźnie na to wskazują.

Jeden z patroli komisariatu autostradowego policji z Gliwic został powiadomiony o poruszającym się po autostradzie kombajnie zbożowym.

To może Cię zainteresować:  24-letnia dziewczyna opublikowała nagranie ze swoją babcią. 30 dni później, już 3 miliony osób obejrzało to wideo!

Po kilku minutach od zgłoszenia policjanci potwierdzili ten niecodzienny fakt. Kierowca maszyny rolniczej tłumaczył mundurowym, że nie wiedział, że tego typu pojazdem nie można poruszać się po autostradzie. Chociaż tego typu tłumaczenie nie ma żadnego sensu.

Przypominamy, że autostrady i drogi ekspresowe przeznaczone są tylko i wyłącznie do ruchu pojazdów samochodowych, a więc pojazdów silnikowych o konstrukcji umożliwiającej jazdę z prędkością przekraczającą 25 km/h, z wyłączeniem ciągników rolniczych i motorowerów.

Termy Uniejów: basen, sauna
Termy Uniejów: basen, sauna
21,16 zł
27,00 zł
97 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do strefy basenowej (od 23,61 zł) i strefy saun (od 33,06 zł) w Termach Uniejów

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz