Home Wideo Kobieta zgłosiła kradzież pojazdu. Prawda okazała się być jednak o wiele bardziej szokująca

Kobieta zgłosiła kradzież pojazdu. Prawda okazała się być jednak o wiele bardziej szokująca

Sprawcy po nieudanej próbie kradzieży auta mieli uciec, a uszkodzony pojazd porzucić kilkadziesiąt metrów dalej. Tak brzmiało przynajmniej zgłoszenie 66-latki. Prawda jest jednak o wiele ciekawsza.

W miniony poniedziałek rano policjanci z Bełżyc otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży pojazdu osobowego. Zgłaszająca przekazała mundurowym, że ktoś próbował ukraść jej forda. Do zdarzenia miało dojść w momencie, kiedy kobieta poszła do bankomatu. Jednakże zdarzenie wcale tak nie wyglądało.

Na miejscu pojawili się policjanci wraz z psem. Mundurowi od razu postanowili zabezpieczyć monitoring, na którym mogło nagrać się całe zdarzenie. Jak się okazało, do próby kradzieży nie doszło, lecz kierująca źle zabezpieczyła pojazd na parkingu. 66-latka zapomniała zaciągnąć hamulec ręczny. Na nagraniu widać, że samochód sam przejechał kilkadziesiąt metrów mijając się z innymi pojazdami.

To może Cię zainteresować:  Przedszkolaki z Chojnic przechodziły piekło. Opiekunki dopuszczały się przerażających czynów.

Na szczęście, pomimo nieuwagi kobiety. Nikomu nic się nie stało. Nie doszło do żadnego wypadku i nikt nie został poszkodowany. To naprawdę dobra nowina.

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz