Home Kategorie Ludzie Nie żyje DJ Erick Morillo. Twórca “I like to move it” zmarł w wieku 49 lat

Nie żyje DJ Erick Morillo. Twórca “I like to move it” zmarł w wieku 49 lat

Nie żyje DJ Erick Morillo. Twórca “I like to move it” zmarł w wieku 49 lat

W wieku 49 lat zmarł ​DJ Erick Morillo, członek duetu Reel 2 Real. To on był autorem słynnego hitu “I like to move it”. Znanego między innymi z różnych filmów animowanych.

Ciało muzyka znaleziono w jego domu w Miami Beach – donoszą zagraniczne media. Przyczyna śmierci nie jest na razie znana.  Sekcja zwłok wszystko wyjaśni.

Eric Moriillo był muzykiem pochodzącym z Kolumbii. Komponował utwory z gatunku house. W latach 90. Morillo razem z duetem Reel 2 Real skomponował utwór “I like to move it”, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Za wokal odpowiedzialny był Mad Stuntman.

To może Cię zainteresować:  Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili. Zmarł Rich Piana w wieku 46 lat.

Jeżeli uważacie, że nie znacie tej piosenki to uwierzcie, że jest zgoła inaczej. Kojarzycie ją na pewno z filmu animowanego Madagaskar.

W ostatnim czasie muzyk miał problemy z prawem. Został oskarżony o gwałt, do którego miało dojść w grudniu ubiegłego roku. Sama rozprawa miała odbyć się 4 września tego roku. Jednak nie dojdzie do niej. Tak czy inaczej, smutną wiadomością jest, że zmarł tak wybitny artysta.

 

To może Cię zainteresować:  Bezdomny pies znalazł na ulicy porzuconego noworodka. Złapał go w zęby, a następnie zrobił coś niezwykłego!

 

Fotoksiążka szkolna
Fotoksiążka szkolna
34,99 zł
130,00 zł
60 dni
do końca oferty!
28-stronicowa (od 34,99 zł) lub 40-stronicowa fotoksiążka szkolna (od 38,99 zł) z firmą Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz