Home Kategorie Życie Czterolatek pracował w polu. Jak? Prowadził ładowarkę teleskopową

Czterolatek pracował w polu. Jak? Prowadził ładowarkę teleskopową

Czterolatek pracował w polu. Jak? Prowadził ładowarkę teleskopową

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 39-latek, który udostępnił swojemu 4-letniemu dziecku sprzęt rolniczy. Chłopiec sam kierował ładowarką teleskopową. To naprawdę szokujące.

Jechał on publiczną drogą gruntową z terenu gospodarstwa na pole uprawne i tam wykonywał prace. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z pól na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie dziecko kieruje ciągnikiem.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zauważyli małego chłopca siedzącego za kierownicą ładowarki teleskopowej. To było dla nich naprawdę szokujące, gdyż mimo wszystko nie spodziewali się takiego widoku. W pobliżu ładowarki prace ciągnikiem wraz z rozrzutnikiem wykonywał opiekun (ojciec) dziecka.

To może Cię zainteresować:  Zdziwisz się, co o Twoim charakterze mówi kształt Twoich ust. Naukowcy nie mają wątpliwości.

Mężczyzna oświadczył policjantom, że jego 4-letni syn przejechał ładowarką publiczną drogą gruntową z terenu gospodarstwa rolnego na teren pola uprawnego i pomaga mu w pracach rolnych ładując odpady rolne do rozrzutnika.

Obecnie na mężczyznę czekają naprawdę poważne zarzuty. Mianowicie to czy mężczyzna naraził swego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Odpowie także za udostępnienie mu pojazdu mechanicznego jako osobie nieposiadającej do tego uprawnień. Sprawa trafi oczywiście do sądu rodzinnego.

To może Cię zainteresować:  Czy seniorzy powinni otrzymywać leki za darmo?

 

Bilety do centrum Škoda AutoLab
Bilety do centrum Škoda AutoLab
8,00 zł
14,00 zł
60 dni
do końca oferty!
2 bilety wstępu do interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Škoda AutoLab za 8 zł i więcej opcji (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz