Home Kategorie Poruszające Makabryczne wyzwanie na TikToku zaczyna zbierać żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna

Makabryczne wyzwanie na TikToku zaczyna zbierać żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna

Makabryczne wyzwanie na TikToku zaczyna zbierać żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna

Na TikToku pojawiło się wyzwanie, które polega na przedawkowaniu leku przeciwalergicznego. Lek ten po przyjęciu sporej dawki wywołuje halucynacje. A mocne przedawkowanie może doprowadzić do śmierci.

Na TikToku pojawiło się nowe wyzwanie, polegające na połknięciu dużej dawki Benadrylu. “Benadryl challenge” zwykle kończy się na halucynacjach, zaburzeniach mowy czy utraceniu równowagi, co jest efektem ubocznym przedawkowania. Jednak przedawkowanie, może doprowadzić również do zgonu.

Niestety, ale jest już pierwsza ofiara wyzwania – po przedawkowaniu zmarła 15-letnia Amerykanka. 15-latka chciała tylko zdobyć popularność, wstawiając śmieszny filmik na TikToka, gdzie potyka się o swoje własne nogi z powodu utraty równowagi. Przesadziła jednak z dawką, a jej młode ciało nie było sobie w stanie z tym poradzić.

To może Cię zainteresować:  Są środki na podwyżki dla nauczycieli. To rozwiązanie nie spodoba się jednej grupie społecznej.

Oczywiście TikTok jak i firma produkująca lek, szybko zareagowały na to zjawisko. Zapewniono, że bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem i wyzwanie zniknie tak szybko z TikToka, jak się na nim pojawiło. Miejmy nadzieje, że tak będzie.

Benadryl po przedawkowaniu może wywołać bardzo silne reakcje organizmu. W Stanach Zjednoczonych w Teksasie aż troje nastolatków trafiło do szpitala z bardzo wysokim tętnem. Dzięki Bogu w ich przypadku, wszystko bardzo szybko wróciło do normy. To prawdziwa ulga.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje polityk rażony piorunem. Do tragedii doszło podczas wykonywania przez niego intymnych czynności.

 

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
19,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi wyszczuplające i modelujące ciało od 19,99 zł w Lejdis Studiu Modelowania Sylwetki w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz