Home Kategorie Życie Piękne Lamborghini stanęło w płomieniach na autostradzie A1

Piękne Lamborghini stanęło w płomieniach na autostradzie A1

Do wypadku doszło na autostradzie A1 w okolicach Torunia. Kierowca Lamborghini Gallardo uderzył w bariery energochłonne, a auto stanęło w płomieniach. Kierowca miał więcej szczęścia i rozumu.

Mężczyznę uratowali strażacy, którzy przypadkowo przejeżdżali tamtędy na szkoleni. Za kierownicą sportowego samochodu siedział 42-letni kierowca. Jechał autostradą A1 od strony Gdańska w kierunku Łodzi.

W pobliżu węzła Lubicz stracił panowanie nad autem, zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w bariery ochronne. Wygląda na to, że nie był w stanie zapanować nad samochodem.

Lamborghini Gallardo stanęło w płomieniach. Kierowca miał dużo szczęścia, gdyż z płonącego samochodu uratowali go przejeżdżający strażacy. W innym przypadku sytuacja mogłaby się skończyć tragicznie.

To może Cię zainteresować:  Rzecznik Praw Dziecka o Edukacji Seksualnej. Padły wyjątkowo mocne i poważne oskarżenia

Ranny kierowca szybko został przetransportowany do szpitala. Lamborghini Gallardo to samochód włoskiej produkcji, który powstawał w latach 2003-2013. Powstało ponad 14 tys. egzemplarzy. Modele te kosztują około 500 000 złotych. Szkoda takiego samochodu.

Całodzienny wstęp do Tatralandii
Całodzienny wstęp do Tatralandii
79,90 zł
125,00 zł
1 dzień
do końca oferty!
Całodzienny bilet Aqua Ticket (79,90 zł) z lunch menu (116,90 zł) w Aquaparku Tatralandia na Słowacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz