Home Kategorie Ludzie Patryk Vega posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami? W sieci zawrzało

Patryk Vega posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami? W sieci zawrzało

Patryk Vega posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami? W sieci zawrzało

Patryk Vega zapewnia, że posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami: – “Nie chcę mówić, jak to się znalazło w moich rękach” – . Czy Vega mówi prawdę? Ciężko powiedzieć.

Już w najbliższy piątek do polskich kin trafi najnowszy film Patryka Vegi, “Pętla”. Scenariusz do produkcji powstał na podstawie historii Daniela Ś, skorumpowanego policjanta CBŚP z Rzeszowa oraz jego układzie z właścicielami agencji towarzyskich na Podkarpaciu. Film (jak większość produkcji Vegi), wywołuje olbrzymie poruszenie.

Funkcjonariusz w zamian za korzystanie z darmowego seksu z prostytutkami oraz bufetu, miał ochraniać i kontrolować seksbiznes braci Aleksieja i Jewgenija R. Jednak nie ten film jest ważny, tylko to co właśnie zasugerował Patryk Vega.  Wiele emocji bowiem budzą rzekome nagrania, które posiada Patryk Vega.

Prokuratura twierdzi, że takie nagrania nie istnieją. Jednak Patryk Vega wyraźnie daje do zrozumienia, że jest w posiadaniu sekstaśm. W dodatku, mówi on również, że znaleźć można na nich twarz, pewnego znanego polityka. Czy to prawda? Na ten moment ciężko powiedzieć.

Cały czas, reżyser przekonuje, że rzeczywiście posiada dostęp do takich nagrań i że wprawią one wszystkich widzów w osłupienie. Jeżeli to co mówi jest prawdą, to możemy w niedalekiej przyszłości mieć do czynienia z prawdziwym skandalem.

Reżyser w rozmowie z “Rzeczpospolitą” zapewnił, że jest w posiadaniu “ogromnej ilości niepublikowanych materiałów audio-wideo, również tych, na których ludzie uprawiają seks”. Również w rozmowie z Pudelkiem potwierdza tę informację, choć nie ujawnia, w jaki sposób wszedł w ich posiadanie.

– “Taki materiał ma bardzo potężną moc. Nie tylko dla ludzi z Polski, również dla obcych służb, które pojawiły się w tej historii. Mówię o służbach ukraińskich i rosyjskich. Nie trzeba być tytanem intelektu, żeby zdać sobie sprawę, że w momencie kiedy ktoś wchodzi w posiadanie takich materiałów, to jest bardzo łatwo zmusić ludzi do szpiegostwa, żeby zaczęli pracować dla obcego wywiadu. To jest rzecz niebezpieczna.” – stwierdził.

 

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz