Home Kategorie Poruszające Nauczycielka postawiona w stan oskarżenia za uprowadzenie i seks z 14-letnim uczniem

Nauczycielka postawiona w stan oskarżenia za uprowadzenie i seks z 14-letnim uczniem

Nauczycielka postawiona w stan oskarżenia za uprowadzenie i seks z 14-letnim uczniem

Prokuratura Rejonowa w Łomży (woj. podlaskie) skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 34-letniej nauczycielce. Kobieta miała uprowadzić 14-letniego ucznia i kilkukrotnie uprawiać z nim seks.

– “Oskarżonej zarzucono popełnienie dwóch przestępstw z art. 211 kk i art. 200§1 w zw. z art. 12§ 1 kk tj. uprowadzenia wbrew woli rodziców małoletniego poniżej lat 15 oraz kilkukrotnego obcowania płciowego z małoletnim” – tak przekazała Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Śledczy ustalili, że kobieta w czasie popełnienia zarzucanych jej czynów, była zatrudniona jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Kuziach. W momencie w którym został wydany w jej stosunku akt oskarżenia, kobieta została zwolniona. Trudno się zresztą dziwić, jest to niezwykle poważny zarzut.

Wobec Justyny D. stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 grozi jej do 12 lat więzienia.  Sprawa ta, dobitnie pokazuje, że przestępcami seksualnymi są nie tylko mężczyźni, ale również kobiety.

To może Cię zainteresować:  27-letnia nauczycielka uprawiała seks z 13-latkiem. Młodszemu uczniowi kazała na to patrzeć.

 

Kurs online: Zarządzania z MEN
Kurs online: Zarządzania z MEN
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi z zaświadczeniem MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz