Home Kategorie Ludzie Słynny “FROG” trafił do więzienia. Brawura nie zawsze popłaca.

Słynny “FROG” trafił do więzienia. Brawura nie zawsze popłaca.

Słynny “FROG” trafił do więzienia. Brawura nie zawsze popłaca.

Robert N. został skazany przez sąd okręgowy w Warszawie na półtora roku bezwzględnego więzienia. Znany pod pseudonimem “Frog” mężczyzna zasłynął publikowaniem filmów z szaleńczej jazdy po stolicy.

Liczne filmiki “Froga”, można znaleźć sieci. Głównie dlatego, zarówno prokuratura jak i sąd nie były dla niego łaskawe. Robert N. został skazany i trafił do więzienia.

Sprawa, za którą został skazany “Frog” dotyczy rutynowej kontroli we wrześniu 2018 r. Na ul. Dywizjonu 303 policjanci zatrzymali porsche. Okazało się, że za jego kierownicą siedzi Robert N., który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Wytłumaczył on wówczas funkcjonariuszom, że jest właścicielem wypożyczalni i chciał tylko odstawić auto.

To może Cię zainteresować:  16-miesięczna dziewczynka wypadła z okna na 11 piętrze. Nie żyje.

Sąd pierwszej instancji, który zajmował się tą sprawą w styczniu 2020 r. uznał oskarżonego Roberta N., w ramach zarzucanych mu czynów, za winnego. Robertowi N. wymierzono karę w wysokości jednego roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Zakaz prowadzenia pojazdów wydłużono z kolei na okres lat 8.

Obrońcy Roberta N. odwołali się od tej decyzji. Chcieli, żeby karę więzienia zmieniono na grzywnę w wysokości 10 000 złotych. Sprawa trafiła do Sądu Okręgowego, jednak i on był nieugięty.

To może Cię zainteresować:  Policjanci kontrolujący wagony otworzyli nieoznakowane torby i dosłownie zrobiło im się słabo

– “Sąd okręgowy w pełni podziela rozważania sądu pierwszej instancji, nie było konieczności ingerowania w to orzeczenie, które jest surowe, ale sprawiedliwe. Sąd wziął pod uwagę także okoliczności łagodzące jak skrucha i warunki osobiste sprawcy. Ale nie są one w stanie zrównoważyć okoliczności obciążających” – przekazała sędzia Iwona Konopka.

Film z wyczynami “Froga”:

eKurs: szybkie pisanie, czytanie
eKurs: szybkie pisanie, czytanie
10,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: szybkiego czytania, pisania na klawiaturze lub skutecznego zapamiętywania za 10 zł z firmą Funmedia

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz