Home Kategorie Ludzie Córka Kasi Kowalskiej bez żadnych zahamowań. Pokazuje piersi i butelkę

Córka Kasi Kowalskiej bez żadnych zahamowań. Pokazuje piersi i butelkę

Córka Kasi Kowalskiej (47 l.), Ola Kowalska (23 l.) jeszcze niedawno miała poważne problemy zdrowotne. Teraz bez żadnych zahamowań pokazuje ona swoje ciało. Szok, prawda?

Dziś bez zahamowań na profilu instagramowym pokazuje odważne zdjęcia! Tym razem zapozowała w wannie. Ola trzyma butelkę… i nagie piersi. Będziecie w szoku jak to zobaczycie.

Marzec okazał się dramatycznym miesiącem dla znanej piosenkarki i jej córki. Ola Kowalska trafiła do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Dziewczyna była intubowana i na trzy tygodnie wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Na szczęście wyszła z tej próby cało.

Jej mama bardzo przeżyła to wydarzenie. W sieci dzieliła się ze swoimi fanami, emocjami oraz opiniami na temat sytuacji, która miała miejsce.  Okazało się jednak, że to nie Covid-19, a adenowirus. Poważne problemy zdrowotne odbiły się na organizmie córki Kasi Kowalskiej. Dramatem było to, że przez chorobę Oli Kowalskiej wypadały włosy.

To może Cię zainteresować:  Miarka się przebrała. Kasia Kowalska w ostrych słowach w sprawie córki. „Odpier*olcie się”.

Wygląda jednak na to, że wszystko wróciło do normy. Ola Kowalska znów wygląda  ślicznie, co udowodniła wrzucając do sieci wyzywające fotki. Dziewczyna zapozowała w wannie bez zahamowań! Fani widzą ją z butelką przypominającą piwo lub szampana w jednej dłoni. Drugą trzyma na klatce piersiowej, eksponując w ten sposób nagie piersi. Zobaczcie sami.

To może Cię zainteresować:  Ola Kowalska drugi raz walczy o życie. „Musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą”.

Patrząc na zdjęcia, można stwierdzić, że po chorobie córki Kasi Kowalskiej nie ma śladu. Przynajmniej mamy taką nadzieję. Tak czy inaczej, na zdjęciach prezentuje się ona naprawdę zjawiskowo. Ciekawe, czym nas jeszcze zaskoczy.

View this post on Instagram

i love it when they mad

A post shared by 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) on

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz