Home Kategorie Ludzie Jan Englert i Beata Ścibakówna obchodzą Srebrne Gody. Zaskakujące może być duża różnica wieku

Jan Englert i Beata Ścibakówna obchodzą Srebrne Gody. Zaskakujące może być duża różnica wieku

Jan Englert i Beata Ścibakówna obchodzą Srebrne Gody. Zaskakujące może być duża różnica wieku

Poznali się, gdy ona była jedną z wielu jego studentek. Englert robił ogromne wrażenie na aspirujących aktorkach, ale ze Ścibakówną zaczął się spotykać dopiero po jej studiach.

Ze względu na duża różnicę wieku, ich związek był naprawdę trudny i problematyczny. Jednak przetrwał on aż 25 lat. Pokazuje to, że partnerzy naprawdę się kochają.

W tym roku Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują srebrne gody, czyli 25. rocznicę ślubu. Co znamienne, 25 lat to także różnica wieku, jaka występuje między małżonkami. Jeżeli ktoś uważa, że związek tego typu nie przetrwa, to ma żywy dowód na to, że się da.

On był dużo starszy z żoną i trójką dzieci. Jednak strzała amora trafiła oboje i do dziś nie puściła. Jest to naprawdę coś, godnego podziwu. Ich miłość nadal jest bardzo silna.

To może Cię zainteresować:  Ojciec latami liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18 urodziny dał jej rachunek. Kwota powala.

Ścibakówna wspominała po latach, że ich pierwsze randki odbywały się w wielkiej tajemnicy. Jednak po jakimś czasie, partnerzy doszli do wniosku, że nie warto się ukrywać. Kochali się i to było dla nich najważniejsze. Ludzie domyślali się, że Ścibakównę i Englerta łączy coś więcej niż zwykła przyjaźń. A oni nie potrafili już dłużej zaprzeczać.

Po jakimś czasie, para zdecydowała, że powinni zamieszkać razem. Było to równoznaczne z zakończeniem małżeństwa Englerta z Barbarą Sołtysik. Ścibakówna bała się oskarżeń o rozbicie rodziny i reakcji swoich rodziców, którzy początkowo byli przeciwni temu związkowi. W końcu jednak musieli go zaakceptować.

To może Cię zainteresować:  Gdy kobieta trafiła na porodówkę lekarze bali się jej dotknąć. Nigdy nie widzieli czegoś takiego.

Para wzięła ślub w roku 1995. W 2000 r. na świat przyszła ich córka Helena, która już poszła w ślady rodziców. Helena wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak “Diagnoza”, “Imperium”, “Znaki” oraz “Wojenne dziewczyny”. Nam pozostaje życzyć parze, kolejnych szczęśliwych lat.

View this post on Instagram

🌱

A post shared by H e L a (@helena_englert) on

Kurs online: Menadżer gastronomii z cert.
Kurs online: Menadżer gastronomii z cert.
79,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs online: Menadżer gastronomii z certyfikatem za 79 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz