Home Kategorie Ludzie Bardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Niestety jej córka wszystko potwierdziła

Bardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Niestety jej córka wszystko potwierdziła

Bardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Niestety jej córka wszystko potwierdziła

Beata Tyszkiewicz już jakiś czas temu zrezygnowała z publicznego życia i zaszyła się w swoich czterech ścianach. Gwiazda unika mediów, a nawet spotkań towarzyskich.

Córka aktorki postanowiła w końcu wyjaśnić co jest powodem zniknięcia Beaty Tyszkiewicz. Fani są zrozpaczeni tym, czego dowiedzieli się od kobiety. Ta wiadomość wywołała wręcz falę rozpaczy.

Beata Tyszkiewicz w trakcie swojej kariery aktorskiej zdobyła uznanie widzów i na zawsze zapisała się w historii polskiego kina.  Od niedawna jednak, zrezygnowała z życia publicznego. Fani zastanawiali się co jest przyczyną takiej decyzji. Córka w końcu ujawniła straszną prawdę.

Beata Tyszkiewicz zagrała wiele wspaniałych ról, a jej wyjątkowe kreacje na zawsze zapisały się w historii polskiego kina. Widzowie cenili aktorkę nie tylko za talent, ale przede wszystkim za jej wyjątkową klasę i styl. Jeszcze niedawno, nawet pomimo swojego podeszłego wieku, gwiazda brylowała w towarzystwie. Teraz jednak postanowiła odejść, a fanów bardzo to martwi.

To może Cię zainteresować:  Córka znalazła ojca w drzwiach sypialni. Powód, dla którego tam był, wzruszy Was do łez

Fani Beaty Tyszkiewicz z wielkim smutkiem przyjęli jej decyzję o rezygnacji z pracy w telewizji. Gwiazda postanowiła odpocząć i zniknęła z show-biznesu. Legendarna aktorka zaszyła się w swoim dworku w podwarszawskiej miejscowości Głuchy i unika kontaktów z mediami, a także spotkań towarzyskich.

Jak przekazała jej córka -“Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem” – to smutne.

To może Cię zainteresować:  Młoda matka udostępnia nagie zdjęcia w trakcie karmienia piersią. Widać na nich wszystko.

Wygląda na to, że aktorka nie planuje już powrócić przed kamery. Jest to smutna informacja, jednak nie powinna być zaskoczeniem. Beata Tyszkiewicz osiągnęła sporo w tej materii i zasługuje na emeryturę. Mimo to jednak, będzie nam jej zdecydowanie brakować.

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
63
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz