Home Kategorie Ludzie Bardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Niestety jej córka wszystko potwierdziła
38.78K

Bardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Niestety jej córka wszystko potwierdziła

Bardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Niestety jej córka wszystko potwierdziła

Beata Tyszkiewicz już jakiś czas temu zrezygnowała z publicznego życia i zaszyła się w swoich czterech ścianach. Gwiazda unika mediów, a nawet spotkań towarzyskich.

Córka aktorki postanowiła w końcu wyjaśnić co jest powodem zniknięcia Beaty Tyszkiewicz. Fani są zrozpaczeni tym, czego dowiedzieli się od kobiety. Ta wiadomość wywołała wręcz falę rozpaczy.

Beata Tyszkiewicz w trakcie swojej kariery aktorskiej zdobyła uznanie widzów i na zawsze zapisała się w historii polskiego kina.  Od niedawna jednak, zrezygnowała z życia publicznego. Fani zastanawiali się co jest przyczyną takiej decyzji. Córka w końcu ujawniła straszną prawdę.

Beata Tyszkiewicz zagrała wiele wspaniałych ról, a jej wyjątkowe kreacje na zawsze zapisały się w historii polskiego kina. Widzowie cenili aktorkę nie tylko za talent, ale przede wszystkim za jej wyjątkową klasę i styl. Jeszcze niedawno, nawet pomimo swojego podeszłego wieku, gwiazda brylowała w towarzystwie. Teraz jednak postanowiła odejść, a fanów bardzo to martwi.

Fani Beaty Tyszkiewicz z wielkim smutkiem przyjęli jej decyzję o rezygnacji z pracy w telewizji. Gwiazda postanowiła odpocząć i zniknęła z show-biznesu. Legendarna aktorka zaszyła się w swoim dworku w podwarszawskiej miejscowości Głuchy i unika kontaktów z mediami, a także spotkań towarzyskich.

Jak przekazała jej córka -„Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem” – to smutne.

Wygląda na to, że aktorka nie planuje już powrócić przed kamery. Jest to smutna informacja, jednak nie powinna być zaskoczeniem. Beata Tyszkiewicz osiągnęła sporo w tej materii i zasługuje na emeryturę. Mimo to jednak, będzie nam jej zdecydowanie brakować.

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
72
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz