Home Kategorie Życie Karmienie piersią w miejscach publicznych. Czy was to gorszy?

Karmienie piersią w miejscach publicznych. Czy was to gorszy?

Karmienie piersią w miejscach publicznych. Czy was to gorszy?

Karmienie piersią w miejscach publicznych to dla wielu mam duży kłopot. Okazuje się bowiem, że nie wszyscy czują się komfortowo w obecności mamy karmiącej naturalnie swojego malucha

Świeżo upieczone mamy mają prawo wychodzić na spacery, spotykać się z przyjaciółmi, spędzać czas na powietrzu itd. Czy mają sobie tego odmawiać tylko dlatego, że ich dziecko średnio co 30 minut chce jeść?

Dla wielu osób widok karmiącej matki jest uważany za bezwstydny i mało estetyczny. Wiele osób czuje się tak niekomfortowo w towarzystwie kobiety karmiącej swoje dziecko piersią, że mamy spotykają z tego powodu liczne nieprzyjemności.

Powiedźcie jednak czy taki widok rzeczywiście powinien być dla nas gorszący? To całkowicie naturalne zjawisko. Mimo to wiele osób uważa, że matki powinny mieć zakaz karmienia w miejscach publicznych. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy dla was taki widok to zło?

To może Cię zainteresować:  Koroniewska skrytykowana za karmienie piersią 1,5-rocznej córki. Nie wytrzymała i odpowiedziała.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz