Home Kategorie Ludzie Szok! Magda Mołek odeszła z TVN. “Nasze drogi się rozeszły” – stwierdziła.

Szok! Magda Mołek odeszła z TVN. “Nasze drogi się rozeszły” – stwierdziła.

Szok! Magda Mołek odeszła z TVN. “Nasze drogi się rozeszły” – stwierdziła.

Dziennikarka Magda Mołek po 16 lata pożegnała się ze stacją TVN. Nie zobaczymy już jej w żadnej nowej produkcji TVN ani TVN Style. Skąd taka decyzja dziennikarki?

Na początku sierpnia Magda Mołek dowiedziała się, że jej program “W roli głównej” został zdjęty z anteny TVN Style. Dziennikarka była rozżalona faktem, że o decyzji szefostwa dowiedziała się z mediów, a nie w rozmowie twarzą w twarz. Rzeczywiście można to uznać za słabe zagranie ze strony stacji.

View this post on Instagram

#kobietywspierającekobiety #womensupportingwomen KOCHANE DZIEWCZYNY! Piszę tego posta w ważnym dla mnie zawodowo momencie i z przesłaniem/prośbą byście miały odwagę stawiać granice. Ruch #womensupportingwomen ma miliony zwolenniczek na świecie, każda z nas wstawiając swoje czarno-białe zdjęcie, może w ten sposób wyrazić swoją niezgodę na sposób, w jaki jesteśmy traktowane i okazać solidarność z innymi kobietami, które są krzywdzone, wykorzystywane, oszukiwane. To jest mój gest solidarności z tymi z Was, które doświadczacie przemocy. Jakiejkolwiek. I z tymi, które szukacie inspiracji i wsparcia w decyzjach. Jako dziennikarka będę nadal starać się zadawać pytania o nas, nasze potrzeby, zabierać głos w ważnych dla nas sprawach i namawiać Was, byście dbały o siebie. Dlatego powstał mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU i dlatego robię z Joanną Keszką podcasty o kobiecej seksualności. I choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie! ❤️ Dziękuję Wszystkim Wspaniałym Duszom, które spotykam na swojej drodze 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫#beyourself #wmoimstylu #challengeaccepted #womensupportingwomen #future #newlife #newme Fot. @hallobrzoza

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek) on

Magda Mołek zaczęła prowadzić „W roli głównej” w 2007 roku, a pod koniec 2018 roku zabrakło go w jesiennej ramówce. Wrócił w marcu 2019 roku z nowymi odcinkami. Wówczas powodem był urlop macierzyński prowadzącej. Okazuje się jednak, że program ma zniknąć z anteny po raz kolejny.

– “Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu do „W roli głównej” w następnych sezonach i pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę Mołek w TVN Discovery Polska” – twierdziła jeszcze miesiąc temu Joanna Górska, dyrektor działu PR.

W poniedziałek Magda Mołek poinformowała o swoim odejściu z TVN:

– “We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości. Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą” – przekazała Magda Mołek.

Magda podpisała porozumienie, na mocy którego, nie ma już żadnych zobowiązań w stosunku do stacji. Poczuła ona, że przyszedł czas na zmiany.

– “Magda jest fantastyczną dziennikarką, obdarzoną zmysłem wnikliwego obserwatora i wspaniałym darem otwierania swoich rozmówców w kameralnych, nieraz intymnych rozmowach. Widzowie docenili wiele naszych wspólnych projektów telewizyjnych, w tym setki mądrych, inspirujących rozmów, które na przestrzeni ostatnich 16 lat zrealizowaliśmy. W świecie telewizji i w życiu osobistym to szmat czasu” – przekazał Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

W wakacje ub.r. Magda Mołek wraz ze współprowadzącym Marcinem Mellerem odeszła z „Dzień Dobry TVN”, który prowadziła przez 15 lat. Mołek z TVN była związana od 2004 roku. W TVN Style od 2006 roku prowadziła razem z Aleksandrą Kwaśniewską „Lekcję stylu”, od 2008 roku z Dorotą Wellman „Miasto kobiet”, a gospodynią „W roli głównej” jest od 2009 roku. Przed przejściem do TVN pracowała m.in. w Telewizji Polskiej, TV Puls, Canal+ i RTL7.

Innymi słowy jej kariera na TVN-ie była bardzo rozbudowana. Jak widać jednak, nie uchroniło jej to przed zakończeniem współpracy ze stacją.

W maju br. Magda Mołek uruchomiła kanał youtube’owy „W moim stylu”. Publikuje na nim swoje wywiady ze znanymi ludźmi showbiznesu, jej gośćmi byli m.in. Artur Rojek, Ula Chincz i Przemek Kossakowski. Miejmy nadzieje, że kanał ten okaże się być dla niej sukcesem.

Kurs Online: coaching z certyfikatem
Kurs Online: coaching z certyfikatem
49,00 zł
229,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs Online: profesjonalny coaching z zaświadczeniem MEN za 49 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 229 zł)
To może Cię zainteresować:  Nie żyje rekordzista świata. Odszedł Polak o wielu pasjach i talentach.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz