Home Kategorie Film Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje aktor uwielbianego serialu z TVP.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje aktor uwielbianego serialu z TVP.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje aktor uwielbianego serialu  z TVP.

Nie żyje wspaniały oraz uwielbiany na całym świecie aktor, którego mieliśmy okazję podziwiać w wielu hitach zarówno serialowych, jak i filmowych. Fani na całym świecie są wstrząśnięci.

Dramatyczne doniesienia ze świata. Nie żyje uwielbiany amerykański aktor Kevin Dobson. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu Kojak, który święcił triumfy na TVP. Smutną wiadomość o śmierci aktora przekazał TMZ. Przyczyną śmierci był zawał, aktor miał 77 lat.

Kevin Dobson urodził się 18 marca 1943 roku w Nowym Jorku. Początkowo pracował na stanowisku dyrygenta na Long Island Road. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 1986 roku. Wystąpił między innymi w serialach takich jak: Tylko jedno życieThe Doctors oraz The Mod Squad. Największą sławę przyniósł mu jednak, wspomniany Kojak.

W serialu tym, wcielił się on w rolę Bobby’ego Crockera, partnera detektywa Theo Kojaka. Serial emitowano w telewizji CBS w latach 1973-78. Po raz pierwszy w Polsce mieliśmy okazję zobaczyć go w latach 70., kiedy to emitowało go TVP. Produkcja zdobyła ogromną liczbę fanów, dlatego też był wielokrotnie emitowany ponownie.

To może Cię zainteresować:  Harry i Meghan będą musieli słono zapłacić za porzucenie królewskiego życia. Kwoty są ogromne.

Kevin Dobson był wyjątkowo popularnym aktorem, który na swoim koncie miał wiele ciekawych ról. W 1979 roku zagrał główną rolę w serialu pod tytułem Knots Landing. Gościnnie występował także w serialach, które cieszyły się dużą popularnością w Polsce, jak np. Zdarzyło się jutroNash Bridges, Moda na sukces czy Dowody zbrodni.

Poza srebrnym ekranem, Dobson również występował w kilku filmach kinowych. Do najważniejszych można zaliczyć Bitwę o Midway czy Twarde Lądowanie, a także 1408. Wiadomość o jego śmierci mocno zasmuciła fanów aktora.

 

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz