Home Kategorie Życie Mamy potwierdzone informacje. Uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę.

Mamy potwierdzone informacje. Uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę.

Mamy potwierdzone informacje. Uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę.

W jednej z polskich szkół licealnych sytuacja wygląda fatalnie. Pilnie wprowadzona została zdalna nauka dla uczniów. Decyzję o zmianie trybu nauczania została podjęta przez dyrektorkę placówki.

Dramatyczna sytuacja w jednym z lubelskich liceów. Jest to pierwszy taki przypadek w mieście. Natychmiast została wprowadzona zdalna nauka dla bezpieczeństwa innych uczniów oraz pracowników. Zadecydowała o tym dyrektor placówki

Wcześniej jednak musiała ona uzyskać decyzję odpowiednich organów. Jeden z uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie okazał się chory na koronawirusa. Sanepid wyraził więc zgodę na wprowadzenie nauczania zdalnego, jednak nie da całej szkoły, a dla trzech klas. Zastanawiające jest to, jak ta sytuacja rozwinie się w przyszłości.

To może Cię zainteresować:  Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja przeszukuje działki w Sopocie.

O zmianie trybu nauczania zadecydowała dyrektor placówki II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. Zakażonym okazał się być maturzysta.

– “Po uzyskaniu zgody prezydenta Lublina oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie zawieszam, w okresie od dnia 7 września 2020 r. do dnia 14 września 2020 r., zajęcia wszystkich uczniów klasy 3g oraz zajęcia chłopców w klasach 3c i 3f” – poinformowała dyrektor, Małgorzata Klimczak.

Dzięki uzyskaniu zgody prezydenta Lublina oraz pozytywnej opinii sanepidu uczniowie z wybranych klas będą mieli zajęcia w trybie zdalnym. To pierwszy przypadek w tej szkole.

To może Cię zainteresować:  Brat zgwałcił ją, gdy miała zaledwie 14 lat. Kolejny cios wymierzyli jej sami rodzice.

Podobny przypadek miał również miejsce w Dęblinie.  U nauczyciela wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie wykryto koronawirusa. Pedagog był na rozpoczęciu roku szkolnego oraz miał kontakt z klasą, dlatego szkoła od poniedziałku funkcjonuje w trybie zdalnym. Wygląda na to, że w takim tempie, szybko wrócimy do nauczania zdalnego.

Masaż do wyboru
Masaż do wyboru
79,00 zł
160,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 79 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron – 2 lokalizacje (do -54%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz