Home Kategorie News Ogromna tragedia. 14-letni rowerzysta nie żyje. Nabił się na swój własny nóż.

Ogromna tragedia. 14-letni rowerzysta nie żyje. Nabił się na swój własny nóż.

Ogromna tragedia. 14-letni rowerzysta nie żyje. Nabił się na swój własny nóż.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie poinformował rano o śmierci nastolatka, który wczoraj miał wypadek podczas jazdy na rowerze.

Według informacji podanych przez strażaków, chłopiec nabił się na nóż, który trzymał w ręku. To naprawdę bardzo smutno informacja. Głupota tym razem zakończyła się tragedią.

Informację o wypadku wysłane zostały na Gorącą Linię RMF FM.  Słuchacz przekazał, że ok. godziny 19:30 wczoraj w miejscowości Rudnik Wielki troje nastolatków jechało rowerami, gdy nagle jeden z nich się przewrócił. W czasie jazdy 14-latek trzymał w ręce nóż. Po upadku wbił mu się w okolice obojczyka.

To może Cię zainteresować:  Salmonella. GIS wycofuje ze sklepów jajka. Ich zjedzenie grozi poważnym zatruciem.

– “Na miejscu były zespoły ratownictwa medycznego, które udzielały pomocy medycznej, przybyły też zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Miały za zadanie zabezpieczyć lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego” – przekazał kapitan Paweł Melka z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Chłopca reanimowano przez prawie dwie godziny. Niestety, nie pomogło to. Trafił on do szpitala w stanie krytycznym, gdzie ostatecznie przegrał walkę. Niestety nóż wbił się w taki sposób, że uszkodził serce. Lekarzom nie udało się zatrzymać krwotoku i chłopiec zmarł.

Jego rodzina jest pogrążona w smutku, a tego typu sytuacja pokazuje wyraźnie, że musimy uważać na to co robimy. Jeden głupi pomysł, może skończyć się naprawdę tragicznie. A ten 14-latek miał po prostu pecha. To naprawdę przykra wiadomość.

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie twarzy (69,99 zł) z regulacją brwi i depilacją wąsika (79,99 zł) i więcej w centrum Katrin w Bydgodszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz