Home Kategorie Ludzie Bardzo duża tragedia Edzi z “Królowych Życia”. Wyrazy współczucia

Bardzo duża tragedia Edzi z “Królowych Życia”. Wyrazy współczucia

Bardzo duża tragedia Edzi z “Królowych Życia”. Wyrazy współczucia

Królowe życia dostarczają widzom rozrywki już od czterech lat i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Program ukazuje życie bogatych ludzi. Jednak nie jest ono tak wesołe jak może się wydawać.

Zazwyczaj weseli i pozytywnie nastawieni bohaterowie programu wywoływali uśmiech na twarzach fanów. Tym razem jednak będzie inaczej. A to za sprawą Edzi, która naprawdę mocno cierpi.

Rozrywka, uśmiech i radość. Te trzy aspekty oraz wiele innych kojarzą się fanom z programem Królowe życia. Popularne show powróciło na antenę TTV 3 września i cieszy się wielkim zainteresowaniem. Nadchodzący odcinek jednak taki nie będzie. Wypełni go smutek i rozpacz.

Jak donosi portal pudelek.pl, już w najbliższy piątek w Królowych życia dojdzie do bardzo smutnych scen. Popularna Dagmara Kaźmierczuk będzie zmuszona do pocieszania swojej programowej przyjaciółki Edzi. Otóż okazuje się bowiem, że popularna Edzia, poroniła. To smutna wiadomość.

To może Cię zainteresować:  Czy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje.

Czwarty odcinek dziewiątego sezonu show będzie nieco inny niż poprzednie. Dagmara wybierze się do przyjaciółki, by ją wesprzeć. Ujawnione zostały fragmenty rozmów, które naprawdę dają do myślenia.

– “Jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu” – tłumaczy jedna z bohaterek, Dagmara.

To może Cię zainteresować:  33-letnia gwiazda Playboya popełniła samobójstwo. Zostawiła pożegnalny list.

Edzia ma jeszcze dwoje dzieci, ok. 20-letniego Nicolasa i 12-letnią córkę Kryspinę. Jednak to, co się wydarzyło, jest dla niej ogromną tragedią. Nie może nawet patrzeć na rzeczy, które kupiła dla maluszka.

– “Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy” – przekazała.

Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
9,90 zł
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9,90 zł: obustronne wizytówki – 100, 200, 400 lub 600 szt. na Yuupi.pl (do -84%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
38
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz