Home Kategorie Życie Zima w tym roku zaskoczy kierowców jeszcze szybciej? Meteorolodzy już o tym wiedzą

Zima w tym roku zaskoczy kierowców jeszcze szybciej? Meteorolodzy już o tym wiedzą

Zima w tym roku zaskoczy kierowców jeszcze szybciej? Meteorolodzy już o tym wiedzą

Zima, jak to się mówi, co roku zaskakuje kierowców. Choć za oknem dopiero wrzesień, to w tym roku jednak warto będzie się przygotować. Tak przynajmniej twierdzą meteorolodzy.

Można zatem zadać sobie pytanie czy te święta w końcu okażą się białe? Trzeba przyznać, że w ostatnich latach naprawdę brakowało nam śniegu. Wygląda jednak na to, że tym razem się to zmieni. Oby tak było.

Jaka będzie zima 2020 w Polsce? Według meteorologów portalu AccuWeather zima może nadejść wcześniej niż zwykle. Możemy machać głowami z niedowierzaniem, w końcu zimowa, biała sceneria dla Polaków jest już tylko wspomnieniem. Czeka nas jednak zaskoczenie. Czy miłe? To już pozostawiamy do oceny wam.

To może Cię zainteresować:  Matka umiera 27 godzin po urodzeniu. Pierwsze co robi jej mąż, to sprawdza jej komputer.

Od kilku lat święta Bożego Narodzenia, ani też sam sezon zimowy,  nie odbywają się w scenerii białego śniegu. Oprócz terenów górzystych, śniegu nie uświadczymy praktycznie nigdzie. Niektórym z pewnością zaczęło brakować zimy.

Rok 2020 ma to jednak zmienić. Według meteorologów śnieżne opady pojawią się bardzo wcześnie, a przez cały zimowy czas śnieg stanie się dla nas codziennością. Co o tym sądzicie? Według przewidywań najwcześniej opady śniegu pojawią się we wschodniej Europie, a potem dotrą do nas.

Jeśli kierowcy jak co roku, zastanawiają się, czy znając polską aurę, warto zmieniać opony z letnich na zimowe, podpowiadamy, że jak najbardziej warto. Wygląda bowiem na to, że w tym roku wrócą do nas śnieżyce. Warto mieć to na uwadze.

To może Cię zainteresować:  Miał być zabawny filmik w aptece, będzie rozprawa w sądzie. Izba aptekarska pozywa twórców Abstrachuje.

– “Częste inwazje zimnego powietrza na Europę Wschodnią stworzą perfekcyjne warunki do występowania śnieżyc” – stwierdzono na łamach portalu Fakt.pl

 

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz