Home Kategorie Film Dorobił się milionów na futrach. Teraz tłumaczy jak to wygląda

Dorobił się milionów na futrach. Teraz tłumaczy jak to wygląda

Dorobił się milionów na futrach. Teraz tłumaczy jak to wygląda

Milioner, który uznawany jest za lidera przemysłu futrzarskiego w Polsce, broni się po premierze filmu “Krwawy biznes futerkowców”. Zaprzecza on, temu co jest w tym filmie.

Milioner Szczepan Wójcik oraz jego brat Wojciech uznawani są za pionerów w przemyśle futrzarskim w Polsce. Ten pierwszy z nich broni się z zarzutów o znęcaniu nad zwierzętami. Broni się przed zarzutami jakie wywołał film “Krwawy biznes futerkowców”.

Po premierze tego filmu w sieci zawrzało. Ludzie zaczęli traktować osoby, które dorobiły się na fermach futer jak morderców. Na te zarzuty odpowiedział milioner Szczepan Wójcik, któremu ta opinia mocno nie odpowiada.

Reżyser Janusz Schwertner pokazał w filmie prawdę o produkcji futer w Polsce. Na nagraniu można zobaczyć zwierzęta z wygryzionym do krwi futrem. Część z nich jest martwa i mają wnętrzności na wierzchu. Widać także psy, które gonią te z norek, którym jakimś cudem udało się uciec z klatek.

To może Cię zainteresować:  Rudi Schubert narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje je turystom i sprzedaje swoje wędliny.

Nagrane zostało to przez Żenię, aktywistę, który przez dwa miesiące pracował na wyżej wymienionej fermie. – “Byłem zszokowany tym miejscem.Norki cały czas wrzeszczały. Jakby próbowały powiedzieć, że to nie jest miejsce dla nich. Norki cierpią tam ogromnie” – mówił.

Film odbił się dużym echem, polskie media rozpisały się na ten temat. Szczepan Wójcik, futerkowy potentat broni się przed zarzutami. Trudno mu się zresztą dziwić. To stawia go w naprawdę złym świetle.

– “Jeśli ja w jedną fermę inwestuję kilkanaście milionów złotych, a takich ludzi jak ja jest sporo, to nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia” – mówił.

To może Cię zainteresować:  Mężczyzna godzinami jeździ z 11 tysiącami litrów wody. Powód, dla którego to robi zaskoczy Cię.

Mężczyzna wiedział o tym, że film powstaje. Oczywiście, odmówił udziału w nim. W przeszłości Szczepan i jego brat przyznali w mediach, że przypadki znęcania się nad zwierzętami się zdarzały. Wójcika popiera także część polityków, którzy uważają ten film za tendencyjny.

 

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz