Home Kategorie Ludzie Ewa Chodakowska pokazuje się bez ubrań i jednocześnie nabija się z Anny Lewandowskiej

Ewa Chodakowska pokazuje się bez ubrań i jednocześnie nabija się z Anny Lewandowskiej

Ewa Chodakowska pokazuje się bez ubrań i jednocześnie nabija się z Anny Lewandowskiej

Ewa Chodakowska postanowiła wbić szpilę Annie Lewandowskiej. Popularna trenerka pokazywała swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i postanowiła zakpić ze swojej największej rywalki

To co zrobiła Chodakowska oczywiście musiało odbić się szerokim echem w sieci. Wszyscy czekają teraz na jakąkolwiek reakcję ze strony żony Roberta Lewandowskiego. Czy zdecyduje się ona na odpowiedź?

Ewa Chodakowska wkroczyła na wojenną ścieżkę z Anną Lewandowską? Trenerki fitness, które nigdy niezbyt za sobą nie przepadały mogą ścierać się po raz kolejny. Wszystko przez ostatnią publikację Ewy Chodakowskiej, która na swoim Instagramie pokazywała się bez ubrań i postanowiła pokazać co sądzi o Lewandowskiej, swojej rywalce.

Mimo że zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska przebywają obecnie na wczasach, to wakacyjna atmosfera nie udzieliła się rywalce żony Roberta Lewandowskiego, która postanowiła pokazać Annie Lewandowskiej co o niej sądzi. Było naprawdę ostro, to możemy wam zapewnić.

Nagranie, prezentujące Chodakowską w samym bikini zostało oznaczone podpisem, które sugeruje, że Anna Lewandowska używa retuszu komputerowego do publikowania swoich zdjęć, na których prezentuje atletyczną sylwetkę. Dla Anny Lewandowskiej, to z pewnością poważne zarzuty.

To może Cię zainteresować:  Ania Lewandowska wymyśliła jaglankę antywirusową. Jej przepis już stał się hitem.

– “Tutaj nie ma tanich sztuczek, złotych środków (…). Moje ciało jet moją wizytówką mojego stylu życia. Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. To, co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu” – napisała Chodakowska.

O tym, że Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska delikatnie mówiąc się nie lubią, wiadomo już od dawna. Tego typu wpis jest tylko kolejnym dowodem na wybitnie negatywne opinie obu pań o sobie nawzajem. Jak to się skończy? Zobaczymy co odpowie Anna Lewandowska.

View this post on Instagram

W dobie modnych postów: „insta vs rzeczywistość”, wrzucam post INSTA = RZECZYWISTOŚĆ 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ • Poza granicami Polski, jestem często zaczepiana na plaży, przez entuzjastyczne kobiety: „Co zrobić, żeby mieć takie ciało?” • – To bardzo proste!” – odpowiadam ciepło i dostrzegam błysk w oku rozmówczyni.. – NAPRAWDĘ? Jak? – głos pełen nadziei leci intonacją w górę.. – „TRENING, ZDROWE ODŻYWIANIE i REGENERACJA” – dumnie oznajmiam! I wtedy cały entuzjam pryska jak bańka mydlana.. „A… no tak… racja” ………. • KURTYNA 🔚 • A no tak Kochana 🤷🏼‍♀️ tutaj nie ma tanich sztuczek.. złotych środków.. magicznych pigułek.. Skrótów tez nie ma.. • Moje ciało jest moją wizytówką mojego STYLU ŻYCIA ❤️ Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie.. • To co widzisz tutaj.. Zobaczysz tez w realu ❤️ • Dla sceptycznych.. (a tych nie brakuje) wrzucam filmik 🤪 #chodagang #misjachoda #90dnizaprojektujswojejutro

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Oczyszczanie i nawilżanie twarzy
Oczyszczanie i nawilżanie twarzy
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet oczyszczająco-nawilżający na twarz za 49 zł i więcej opcji w Medical & Beauty Institute

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz