Home Kategorie Poruszające Krwawy weekend pełen strzelanin. Wśród ofiar jest małe dziecko.

Krwawy weekend pełen strzelanin. Wśród ofiar jest małe dziecko.

Krwawy weekend pełen strzelanin. Wśród ofiar jest małe dziecko.

Długi weekend w Chicago zakończył się tragicznie. W ciągu kilku dni zostało tam postrzelonych 56 osób. Wśród 10 ofiar śmiertelnych była ośmioletnia dziewczynka Dajore Wilson.

Echa konfliktu w USA nadal nie znikają. Kolejne weekendy okazują się być coraz bardziej brutalne. Tym razem ofiarą okazała się być ośmioletnia dziewczynka. Ponadto, aż pięć osób poniżej 18 roku życia zostało rannych.

Jak podał dziennik “Chicago Sun Times” Dajore została postrzelona w poniedziałek ok. godziny 18 w południowym rejonie aglomeracji, South Side.Jechała wraz z trójką dorosłych samochodem, który zatrzymał się na światłach.Według policji stanął za nim drugi pojazd i stamtąd padły strzały. Celem ataku był prawdopodobnie 31-letni ojciec dziewczynki. Niestety ofiarą zostało dziecko.

To może Cię zainteresować:  Zgłoszenie utraty dowodu nic nie dało. Oszuści i tak zaciągali pożyczki. Pani Kamila jest winna bankom 100 tys. zł.

Dziewczynka i jej rodzice zostali postrzeleni, a samochód kontynuował dalszą jazdę, ostatecznie kończąc swoją podróż na drzewie. Ośmiolatka została przewieziona do szpitala dziecięcego, gdzie stwierdzono zgon. To naprawdę przykra informacja.

– “Wiadomość o kolejnym dziecku, które padło ofiarą przemocy z użyciem broni, jest dla mnie jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń, nie tylko jako pracownika organów ścigania, ale także jako rodzica” – przyznał we wtorek szef policji w Chicago David Brown. On sam stracił syna w strzelaninie w 2010 roku.

– “Ponownie prosimy społeczność o pomoc i współpracę, by postawić zabójcę przed wymiarem sprawiedliwości” – apelował Brown.

To może Cię zainteresować:  Surogatka urodziła bliźniaki. Testy DNA ujawniły coś szokującego.

Pośród ofiar śmiertelnych weekendu znalazł się też mężczyzna zastrzelony przez funkcjonariuszy w Chicago po tym, gdy w sobotę miał się rzucić z nożem na sierżanta policji w parku w Garfield Ridge.

Około godziny 1.40 rano patrol przyjechał tam na wezwanie, mówiące że jedna osoba została pchnięta nożem. Przybyli na miejsce policjanci, relacjonowała ABC, zobaczyli mężczyznę trzymającego długi nóż, rzeźniczy. Policja nie tylko w Chicago ale w całych Stanach Zjednoczonych jest na skraju wyczerpania. Sytuacja w USA jest coraz gorsza.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz