Home Kategorie Życie Turysta odnalazł torbę z gotówką. Policja szuka właściciela pieniędzy

Turysta odnalazł torbę z gotówką. Policja szuka właściciela pieniędzy

Turysta odnalazł torbę z gotówką. Policja szuka właściciela pieniędzy

Turysta z Warszawy znalazł w centrum Sopotu torbę wypchaną gotówką. Teraz właściciela pieniędzy szuka policja. Ciekawe czy uda się go odnaleźć. Jak sądzicie?

Jak powiedziała we wtorek oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska, policjanci szukają właściciela pieniędzy, które pod koniec sierpnia 2020 roku znalazł mieszkaniec Warszawy. Jak do tej pory właściciela nie udało się odnaleźć.

– “Mężczyzna spacerując ul. Kościuszki zauważył leżące na chodniku pieniądze i przyniósł je do komendy policji. Do chwili obecnej funkcjonariuszom nie udało się ustalić ich właściciela. Jeżeli jesteś właścicielem znalezionej gotówki, skontaktuj się z naszymi policjantami” – przekazała Lucyna Rekowska.

To może Cię zainteresować:  Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioł uderzył w jego dom. Wstrząsające zdjęcie.

Funkcjonariusze nie zdradzili ile dokładnie pieniędzy znajduje się w torbie (trudno się dziwić). Wiadomo jednak, że chodzi o naprawdę sporą kwotę pieniędzy. Ich właściciel jednak nadal się nie zgłosił.

– “Osoba która utraciła te pieniądze i jest w stanie podać m.in. dokładną kwotę, sposób zapakowania oraz inne szczegóły, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sopocie” – dodała Rekowska.

To może Cię zainteresować:  Sześciu mistrzów kulturystyki, którzy nadal wyglądają niesamowicie pomimo ukończenia 60 lat

Właściciel gotówki lub osoby mające wiedzę na temat znalezionych pieniędzy mogą kontaktować się KMP w Sopocie pod nr tel.: 47 74 26267; 532 460 778; 47 74 26331; lub 47 74 26222.

Gry w wirtualnej rzeczywistości
Gry w wirtualnej rzeczywistości
12,99 zł
19,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Gra w wirtualnej rzeczywistości: Superman VR za 12,99 zł i więcej w salonie VR World w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz