Home Kategorie Ludzie Bardzo zła wiadomość o Sandrze i Krzyśku z “Googlebox”. Wygląda na to, że to koniec

Bardzo zła wiadomość o Sandrze i Krzyśku z “Googlebox”. Wygląda na to, że to koniec

Bardzo zła wiadomość o Sandrze i Krzyśku z “Googlebox”. Wygląda na to, że to koniec

Gogglebox to jeden z najchętniej oglądanych programów typu reality-show na antenie TTV. Niedawno minęło sześć lat od emisji pierwszego odcinka. Bohaterowie też jednak mają swoje problemy.

Niestety, ale dwoje uczestników programu, Sandra i Krzysiek ogłosili przykrą wiadomość. To koniec. Szkoda, bo byli naprawdę ciekawą parą w tym programie.

Reality-show to jeden z najbardziej uwielbianych gatunków programów telewizyjnych, a Gogglebox to prawdziwy ewenement. Komentowanie innych programów rozrywkowych przez uczestników to porządna dawka humoru i rozrywki dla telewidzów. Program sam w sobie jest zabawny, ale nawet on nie ustrzegł się przykrych sytuacji.

To może Cię zainteresować:  Ustawił to zdjęcie na profilowe na Facebooku. Kiedy zobaczysz je w całości, uśmiejesz się!

Stacja telewizyjna TTV za pośrednictwem Facebooka przekazała bardzo przykrą wiadomość płynącą od dwojga uczestników programu Gogglebox. Stwierdzili oni, że przyszła najwyższa pora, na zmiany w ich życiu. Zapewne mają racje, ale i tak przykro.

– “W związku z licznymi zapytaniami chcemy Was poinformować, że nasza droga w programie dobiegła końca. Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie” – informuje Sandra i Krzysiek.

Sandra i Krzysiek nie tylko dostarczali nam rozrywki, ale również pokazali, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. Mieszkają w Rudzie Śląskiej, gdzie wychowują córeczkę Zuzię. Podczas swoich wypowiedzi często dawali ludziom do zrozumienia, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Szkoda, że przygoda Sandry i Krzyśka dobiegła końca.

To może Cię zainteresować:  Edyta Górniak i Marcin Gortat zostali przyłapani na kolacji w Los Angeles. Co ich łączy?

– “Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia. A przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie! Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie!” – przekazała para.

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz