Home Kategorie Życie Musicie uważać. “Zakaz korzystania z ławek. Kara 5000 zł”. Takie tajemnicze kartki pojawiły się w centrum Warszawy

Musicie uważać. “Zakaz korzystania z ławek. Kara 5000 zł”. Takie tajemnicze kartki pojawiły się w centrum Warszawy

Musicie uważać. “Zakaz korzystania z ławek. Kara 5000 zł”. Takie tajemnicze kartki pojawiły się w centrum Warszawy

Zakaz korzystania z ławek. Kara 5000 zł” – taki napis pojawił się na siedziskach zlokalizowanych tuż przy budynku zwanym “szklaną piramidą” przy Chmielnej 89. O co chodzi?

Ludzie nie wiedzą czy to żart czy to prawda. Trzeba wyjaśnić zagadkę. Na ten moment jednak, grupa “Warszawa. Mieszkańcy Warszawy i okolic”, czeka na odpowiedź od właściciela terenu. Pozostaje mieć nadzieje, że to tylko głupi żart.

Jako pierwszy na te kartki zwrócił uwagę Bartek:

– “Moja pierwsza reakcja to śmiech, i czemu taka kwota niska. Można było wpisać 1 milion złotych. Chciałem nawet usiąść, ale niestety ławka była zakurzona” – przekazał mężczyzna.

To może Cię zainteresować:  Koronawirus w barze. Poszli świętować zniesienie obostrzeń i... wrócili zakażeni.

– ” Zapewne budynek nie jest jeszcze oddany dla użytku i nie chcą żeby korzystać z ławek. Ale mogli to jakoś inaczej oznaczyć, albo zagrodzić bo tak to wygląda całkiem zabawnie” – dodał.

Członkowie grupy twierdzą, że kartki na ławkach widnieją już od dwóch miesięcy. W komentarzach nie brakuje żartów i teorii spiskowych, a nawet sugestii, że winę za to ponosi prezydent Warszawy.

– “Codziennie się z tego śmieje…a zastawiony chodnik samochodami jest ok…” – tak napisała pani Dorota.

To może Cię zainteresować:  Matka z Łodzi wbiła 19-letniej córce nóż w plecy. Dziewczyna uciekła przez okno.

Zapytano właściciela budynku i okolicznego terenu o to kto i dlaczego umieścił takie kartki, w jaki sposób ma zamiar egzekwować karę i na jakiej postawie chciałby ją nałożyć. Kazał jednak napisać maila, zamiast udzielić konkretnych wyjaśnień. Wygląda na to, że musimy czekać na odpowiedź. Wciąż jednak, pozostaje mieć nadzieje, że jest to tylko głupi żart.

 

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz