Home Kategorie News Żywioł porusza się bardzo szybko siejąc spustoszenie. Mieszkańcy ewakuowani

Żywioł porusza się bardzo szybko siejąc spustoszenie. Mieszkańcy ewakuowani

Żywioł porusza się bardzo szybko siejąc spustoszenie. Mieszkańcy ewakuowani

Informacje, które przed chwilą obiegły krajowe media, są porażające. Bezwzględny żywioł rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie, pochłaniając wszystko, co staje mu na drodze.

Walka z żywiołem na ten moment jest bardzo ciężka. Do tego stopnia, że mieszkańcy musieli zostać ewakuowani. Istnieje realne ryzyko, że stracą oni dobytek całego życia. To naprawdę smutna informacja.

Informacje, które pojawiły się w mediach przed kilkoma godzinami, są bardzo niepokojące. Na terenie Małopolski doszło do tragicznego zdarzenia, na skutek którego wielu mieszkańców utraciło dobytek życia,a na jeszcze większą ich liczbę padł blady strach. Na szczęście udało się ich ewakuować, zanim wystąpiło realne zagrożenie życia.

To może Cię zainteresować:  Siostra zmarłego kierowcy Ministra z poruszającym apelem: „Nudzisz się? Mój brat chciałby się nudzić”.

W miejscowości Więciórka koło Myślenic (województwo małopolskie) wydarzyła się ogromna tragedia. Pożar pochłania liczne budynki mieszkalne i gospodarcze. Żywioł rozprzestrzenia się w oszałamiającym tempie. Na miejscu pracuje aż dwanaście zastępów straży pożarnej.

Strażacy muszą niestety zmagać się z licznymi utrudnieniami, które negatywnie wpływają na ich pracę. Gaszenie ognia jest utrudnione przez problematyczny dostęp do miejsc, w których rozgrywa się dramat. Strażacy próbują także chronić inne budynki znajdujące sięw okolicy, ale jest to ciężkie zadanie.

Na ten moment wiemy o jednej osobie poszkodowanej w wyniku pożaru. To niepierwsze zdarzenie tego typu, do którego doszło w miejscowości Więciórka w ciągu ostatniej doby. Przed kilkoma godzinami spłonęła tam drewniana stodoła. Ogień udało się ugasić po dłuższym czasie. Spalona konstrukcja musiała zostać rozebrana, gdyż groziła zawaleniem.

To może Cię zainteresować:  „Zabawa w chowanego” już w sieci. Gdzie można obejrzeć za darmo nowy film Sekielskich?

W gaszeniu brały udział zastępu Ochotniczej Straży Pożarnej z Więciórki, Tokarni, Krzczonowa Bogdanówki, Skomielnej Czarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Myślenicach. Na ten moment przyczyny obydwu zdarzeń nie są znane. Nie wyklucza się jednak podpalenia.

Na zdjęciach udostępnionych poniżej, widać ogrom katastrofy. To smutne:

Fotokalendarz A3 pionowy
Fotokalendarz A3 pionowy
23,90 zł
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 23,90 zł: 13-stronicowy fotokalendarz A3 pionowy z Twoimi zdjęciami na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz