Home Kategorie Poruszające Dziewczynki nagrały film jak znęcają się nad kotkiem. Na koniec zrobiły coś strasznego

Dziewczynki nagrały film jak znęcają się nad kotkiem. Na koniec zrobiły coś strasznego

Kot stał się ofiarą okrutnych dziewczynek. Dzieci nagrały filmik, na którym zarejestrowały znęcanie się nad bezbronnym zwierzątkiem. Ich zachowanie było szokujące. Trudno w to uwierzyć.

Powiedźcie czy małe dziewczynki mogą kojarzyć nam się z okrucieństwem? Raczej nie, jednak “bohaterki” tej historii mogą skutecznie zmienić nasze zdanie. To co zrobiły, zaskoczyło nawet najbardziej doświadczonych internautów, którzy widzieli już wszystko.

Kot, który trafił w ręce dziewczynek pochodzących z małej miejscowości leżącej w gminie Nowa Wieś Lęborska (województwo pomorskie), stał się ofiarą bezlitosnych tortur. Małe sadystki zarejestrowały całe zdarzenie na filmie. Filmowi towarzyszą wulgarne wypowiedzi i agresywne odzywki.

Zapewne w ten sposób dzieci chciały zdobyć popularność. Trzeba przyznać, że im się to udało. Chociaż na pewno nie w taki sposób w jaki przewidywały. No cóż.

Niechlubnymi bohaterkami nagrania, które zostało opublikowane w internecie, są trzy nieletnie dziewczynki. Najmłodsza z uczestniczek wstrząsających zdarzeń ma około ośmiu lat, druga jest nastolatką. Trzecia z dziewcząt nie zdecydowała się na pokazanie twarzy. Co dziwne, to właśnie najmłodsza z nich zdecydowała się maltretować kotka.

To może Cię zainteresować:  Dał bezdomnemu pieniądze i odszedł. Z daleka zrobił mu tylko zdjęcie, które zmieniło wszystko.

Film jest naprawdę poruszający. Widać na nim jak dziewczynki z kotkiem zmierzają w stronę rzeki i są naprawdę podekscytowane tym co zamierzają zrobić. Komentując na żywo, co dokładnie zamierzają zrobić czworonogowi. Sama wymiana zdań między nimi jest szokująca:

– “Oczywiście idzie go do wody wpier…ć” – oznajmiła dziewczynka, która filmowała scenę.

– “Nie nagrywaj mnie, ty ku..o!” – odpowiedziała jej ośmiolatka.

Film kończy scena jak dziewczynka z wyjątkowym entuzjazmem wrzuca kotka do wody. Nagranie zostało upublicznione przez anonimowego internautkę, według którego kot przeżył upadek do wody. Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze zdecydowali, że doszło do złamania prawa wynikającego z ustawy o ochronie zwierząt.

To może Cię zainteresować:  W biały dzień bez skrępowania uprawiali seks na balkonie. Nie sądzili, że TAK się to skończy...

Jeżeli nastolatka, która nagrywała wideo okaże się mieć ukończone 17 lat, to wtedy zostanie postawiona przed sądem jako osoba dorosła. Sprawczynie są na ten moment poszukiwane przez policję.

– “Policja już zajęła się tą sprawą. Jesteśmy w kontakcie z osobą, która opublikowała wideo. Jeśli w zdarzeniu uczestniczyły osoby nieletnie, kierujemy sprawę do sądu dla nieletnich. Osoby nagrywane niewątpliwie nieletnie są, ale musimy ustalić kto nagrywał ten film i w jakim jest wieku” – przekazała Magdalena Zielke z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

 

Multikino: bilety przez cały tydzień
Multikino: bilety przez cały tydzień
14,20 zł
3 dni
do końca oferty!
Od 14,20 zł: bilet na filmowe Hity lub dowolny seans 2D/3D w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz