Home Kategorie Życie Pożar który trawi cały kontynent, został spowodowany przez “Gender Reveal Party”

Pożar który trawi cały kontynent, został spowodowany przez “Gender Reveal Party”

Pożar który trawi cały kontynent, został spowodowany przez “Gender Reveal Party”

Pożar trawiący Kalifornię na wschód od Los Angeles został spowodowany przez pirotechniczne efekty na plenerowej imprezie typu “gender reveal party”. Niestety to prawda.

Urządzenie, które emitowało dym w kolorze różowym oraz białym, miało zwiastować płeć dziecka. Zamiast tego jednak, podpaliło łąkę, na której się znajdowało. Do zaprószenia ognia doszło w sobotę rano.

Doszło do niego na imprezie o nazwie “Gender Reveal Party”, na terenie El Dorado Ranch Park. Imprezy mające na celu symbolicznie ujawnić płeć dziecka zazwyczaj wykorzystują torty z niebieskim lub różowym kremem w środku albo balony z kolorowym confetti. Rodzina biorąca udział w imprezie postawiła jednak na bardziej spektakularne efekty i skorzystała z urządzenia emitującego dym, które podpaliło wysokie trawy.

To może Cię zainteresować:  Odnaleziono 3-letniego chłopczyka. Zaskakujący finał poszukiwań.

Skutki okazały się być katastrofalne. Uczestnicy imprezy próbowali ugasić pożar wodą mineralną, którą przynieśli ze sobą w butelkach, ale nie odnieśli sukcesu. Ponieważ przy trwających obecnie w Kalifornii upałach ogień zaczął się szybko rozprzestrzeniać, postanowili zadzwonić na straż pożarną. Pożar rozprzestrzenił się do tego stopnia, że obecnie trawi praktycznie cały stan.

Od tamtego czasu ogień wywołany przez “Gender Reveal Party” strawił tysiące akrów, zmusił okolicznych mieszkańców do ewakuacji i nadal postępuje. Życie bywa przewrotne. Pierwsze “Gender Reveal Party” zorganizowała w 2008 roku  przez blogerkę, Jennę Karvunidis. To teraz ona namawia ludzi do zaprzestania tej tradycji.

 

Kurs online: Hipnoza
To może Cię zainteresować:  Wykorzystywał wnuczkę. Gdy 12-latka zaszła w ciążę, przeprowadził aborcję z kolegą.
Kurs online: Hipnoza
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 19,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz