Home Kategorie Poruszające Tomasz Komenda ogłosił nowinę. To naprawdę radosne wieści

Tomasz Komenda ogłosił nowinę. To naprawdę radosne wieści

Tomasz Komenda ogłosił nowinę. To naprawdę radosne wieści

Tomasz Komenda przekazał wspaniałą wiadomość. Ci, którzy od samego początku kibicowali mu w walce o sprawiedliwość i niecierpliwie czekali, aż wyjdzie na wolność, są w euforii.

Tomasz Komenda przeżył koszmar, jakiego nie w sposób nawet sobie wyobrazić. Lata, które powinien spędzić na rozwijaniu siebie, niestety musiał przesiedzieć w więzieniu. Niesłusznie oskarżony jednak zawsze wiedział, że jest niewinny.  W końcu odkryto prawdę.

Sprawa Tomasza od początku budzi ogrom emocji w opinii publicznej, a tym bardziej od chwili, gdy w końcu wyszedł na wolność. Teraz stara się poukładać swoje życie i zbudować to, czego nie miał szansy zbudować w ciągu 18 lat. Ostatnio przekazał radosną nowinę. Uszczęśliwi ona tych z was, którzy od zawsze mu kibicowali.

Maj 2018 roku zmienił w życiu Tomasza Komendy wszystko. Po 18 latach spędzonych w więzieniu, choć za rzekomy gwałt i zabójstwo skazano go na 25 lat, w końcu wyszedł na wolność. Dramat, w którym miał brać udział nastoletni wówczas Tomasz, rozegrał się 1 stycznia 1997 roku.

To może Cię zainteresować:  Gdy urodziła wcześniaka, drżała o jego życie. Teraz jej wynalazek każdego dnia ratuje przedwcześnie urodzone dzieci.

Jeżeli nie pamiętacie tej historii, to Tomasz Komenda był wtedy w towarzystwie, 15-letniej Małgosi. Dziewczynka została najpierw  zgwałcona, a następnie zamordowana. O ten czyn posądzono Tomasza mimo, że dowody w najlepszym wypadku można by było uznać za poszlakowe. Niedawno jednak mógł on opuścić więzienie. Śledczy bowiem ustalili, że wszystkim stoją Ireneusz M. i Norbert B.

Komenda stara się jednak nie angażować już w tę sprawę i zapomnieć o koszmarze, jaki go spotkał. Jego historia mimo to nadal budzi ogromne zainteresowanie, a nawet, stała się gotowym scenariuszem do filmu “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który swoją premierę miał 10 września tego roku.

To może Cię zainteresować:  Ksiądz znowu odmawia pochówku, mimo iż młody mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach.

Teraz jednak Komenda ma do przekazania bardzo radosną nowinę. U jego boku zawsze stała bowiem ukochana Ania, którą, poznał za pośrednictwem portalu randkowego. Choć w ich relacji było pełno wzlotów i upadków, ostatecznie zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz ich związek przyniósł owoce:

– “Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz” – powiedział w końcu, szczęśliwi mężczyzna.

 

 

 

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz