Home Kategorie Poruszające Niewyobrażalny koszmar dzieci z Włocławka. Pojawiły się nowe, szokujące fakty o ich gehennie

Niewyobrażalny koszmar dzieci z Włocławka. Pojawiły się nowe, szokujące fakty o ich gehennie

Niewyobrażalny koszmar dzieci z Włocławka. Pojawiły się nowe, szokujące fakty o ich gehennie

Horror dzieci z Włocławka zmroził krew w żyłach niejednemu, a tym bardziej wstrząsnął mieszkańcami miejscowości, gdzie maluchy szczęśliwe i zdrowe były widywane każdego dnia.

Nikt na początku nie spodziewał się nawet, że dzieci mogą cierpieć takie katusze. W końcu wyglądały względnie normalnie. Teraz jednak, wściekli ludzie domagają się zadośćuczynienia. W miarę jak wychodzą nowe fakty, ludzie są coraz bardziej wściekli.

Dzieci w wieku 6 i 7 lat trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Lekarze już na pierwszy rzut oka ustalili, że maluchy najprawdopodobniej zostały pobite. Dalsze działania w tej sprawie ujawniały coraz więcej porażających szczegółów. Policji udało się dotrzeć do oprawcy i odkryć, co tak naprawdę się wydarzyło. Niestety, historia jest przygnębiająca.

O historii tych dzieci usłyszeliśmy po raz pierwszy 18 stycznia 2020 roku. Ma jednak ona swój dalszy ciąg i im więcej informacji otrzymujemy w tej sprawie, tym zdecydowanie gorzej się czujemy i współczujemy tym biednym dzieciom. Jak pamiętacie, wtedy to (18 stycznia), matka zgłosiła się z synami do szpitala. Lekarze byli przerażeni, nie mieli wątpliwości, że doszło do pobicia – młodszy z nich miał złamaną kość ramienia, a 7-latek miał uraz kości udowej.

To może Cię zainteresować:  6-latka zaginęła na plaży w Świnoujściu. Odnaleziono ją w Niemczech.

O prawdopodobnym przestępstwie poinformowano policję, która natychmiast udała się do rodzinnego domu chłopców, gdzie zastali czworo kolejnych dzieci, a także ojca, 32-letniego Sławomira S., który w tamtym czasie miał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut znęcania się nad sześciorgiem nieletnich oraz własną żoną. To dalsze ustalenia pozwoliły na stwierdzenie, co tak naprawdę działo się w tym domu.

Z informacji przekazywanych przez Fakt wynika, że mężczyzna groził żonie i dzieciom śmiercią i, niestety, na groźbach nie poprzestawał. Będąc pod wpływem alkoholu urządzał im prawdziwe piekło na ziemi. Uwaga to nie dla osób o słabych nerwach. 7-latka najpierw wiązał, a później bił i kopał, żonę poniżał, popychał, rzucał w nią różnymi przedmiotami, uderzał pięściami w twarz, brzuch i inne części ciała.

To może Cię zainteresować:  Właściciele psów w Korei Północnej zmuszani do oddawania swoich przyjaciół...zostaną przerobione na jedzenie

32-latek na przesłuchaniu przyznał się do przemocy wobec synów, jednak zaprzeczał żeby kiedykolwiek zrobił krzywdę córkom:

– “Jak nie słuchały, to im przyłożyłem. Tak samo byłem wychowywany, jeszcze gorzej. Nie pojmuję tego jako wychowanie dziecka. Stało się i tyle. Nie miałem problemów emocjonalnych” – mówił.

Z dalszych doniesień Faktu wynika również, że 32-latek zaprzeczył, by groził rodzinie morderstwem, ale przyznał, że co najwyżej mógł ostrzegać że oberwą, podkreślając, że tylko ich “straszył”. Zatrzymany twierdzi także, że polowa zarzutów to wymysł jego żony, ale nie zamierza ujawniać, dlaczego ta miałaby kłamać.  Biorąc pod uwagę jego styl wypowiedzi i tak można dojść do wniosku, że miał problemy z agresją.

Karnet open do fitness klubu
Karnet open do fitness klubu
79,99 zł
149,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Miesięczny karnet open na siłownię i fitness od 79,99 zł w BeFit – 3 miasta (-46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz