Home Kategorie Film Ktoś z was pamięta “Świętą Wojnę”? Przygody Bercika, Andzi i Zbyszka bawiły nas od zawsze

Ktoś z was pamięta “Świętą Wojnę”? Przygody Bercika, Andzi i Zbyszka bawiły nas od zawsze

Ktoś z was pamięta “Świętą Wojnę”? Przygody Bercika, Andzi i Zbyszka bawiły nas od zawsze

“Święta wojna” to absolutna ikona polskiej telewizji, jeśli mówić o serialach. Fenomenalna produkcja nieustannie gromadziła przed odbiornikami rzeszę fanów, którzy uwielbiali tych bohaterów.

“Święta wojna” po raz pierwszy pojawiła się na antenie TVP2 23 stycznia 2000 roku. Przez 9 lat cieszyła oko widzów, bowiem ostatni odcinek wyemitowano dopiero 9 maja 2009, choć dla największych fanów było to o wiele za wcześnie. Trudno się dziwić, to był ciekawy serial komediowy.

To był serial, który szczególnie uwielbiały osoby wychowane w latach 80 i 90. Serial bowiem, idealnie oddawał obraz przeciętnej, polskiej rodziny. Obecnie nazywanej “Januszami”. Pomijając krytykę tego typu postawy, serial bawił do łez.

A wy, czy chcielibyście, żeby “Święta Wojna” wróciła do telewizji? Biorąc pod uwagę fakt, jak popularny i kochany był to serial, wcale by nas to nie zdziwiło. Zapraszamy was do komentowania i opowiadania o tym co najbardziej lubiliście w tym serialu. Jesteśmy ciekawi co macie do powiedzenia w tej sprawie.

To może Cię zainteresować:  Pamiętacie „Rodzinę zastępczą”? Który bohater był waszym ulubionym?

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz