Home Kategorie News Makabryczne znalezisko na Śląsku. Na poddaszu znaleziono nadpalone zwłoki.

Makabryczne znalezisko na Śląsku. Na poddaszu znaleziono nadpalone zwłoki.

Makabryczne znalezisko na Śląsku. Na poddaszu znaleziono nadpalone zwłoki.

W opuszczonym budynku w Rybniku spłonął mężczyzna. Zwłoki denata odnalazła w piątek rano (11 września) straż pożarna. Tak donosi “Dziennik Zachodni”. Co się stało?

W piątek po północy wybuchł pożar kamienicy przy ulicy Mariańskiej w rybnickim śródmieściu. Strażacy gasili trzykondygnacyjnego budynku przez całą noc. Po ugaszeniu budynku weszli do środka i znaleźli zwłoki.

Po ugaszeniu pożaru na poddaszu ujawniono częściowo nadpalone zwłoki mężczyzny. Nieznane są personalia zmarłego. Jak pisze “Dziennik Zachodni”, to najprawdopodobniej bezdomny, który przebywał tam nielegalnie. Mimo że był bezdomny, to smutne, że umarł człowiek.

To może Cię zainteresować:  Ogromna ilość lekarzy skierowana na kwarantannę. Niedługo nie będzie nas miał kto leczyć.

Według wstępnych ustaleń straży pożarnej, przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Prawdopodobnie bezdomny mężczyzna chciał się ogrzać, rozpalił ogień i spowodował pożar.

– “W akcji gaśniczej brały udział aż cztery zastępy strażaków. Używali oni drabiny, żeby z góry polewać dach, jednak walka ta na niewiele się zdała.  Po akcji sprawdzono budynek kamerą termowizyjną, by wykluczyć inne ofiary. Na miejscu pracowała policja, która będzie ustalała przyczyny śmierci mężczyzny“- czytamy w “Dzienniku Zachodnim”.

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł i więcej w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz