Home Kategorie Ludzie Dramat w rodzinie Lisów. Choroba wygrała. Hanna jest w żałobie. Nie żyje jej matka.

Dramat w rodzinie Lisów. Choroba wygrała. Hanna jest w żałobie. Nie żyje jej matka.

Hanna Lis przeżywa prawdziwy dramat. W jej rodzinie doszło do smutnych wydarzeń. Po latach walki straszliwa choroba wygrała. Śmierć przyszła nieoczekiwanie.

Hanna Lis kilka dni temu musiała pożegnać członka najbliższej rodziny. Dziennikarka jest zrozpaczona. Nagła strata sprawiła, że jej życie już nigdy nie będzie takie samo.

Hanna Lis kilka tygodni temu prosiła swoich fanów o modlitwę w intencji swojej mamy. Kobieta od kilku lat poruszała się na wózku inwalidzkim. Komplikacje związane z poruszaniem się były efektem zawału i wylewu, do którego doszło w 2014 roku. Mimo iż pomoc lekarska i rehabilitacje dawały efekty, Aleksandra Stampf’l-Kedaj nie odzyskała pełnej sprawności. Niestety, zmarła w sobotę, 4 września, po długiej walce z chorobą. Miała 88 lat.

– „Dzisiaj pożegnałam moją mamę. Taką będziemy ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach mama i tata są znowu razem. Odeszła kilka godzin po dziewiątej rocznicy śmierci taty. Pochowaliśmy ją w rocznicę jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie. Rozwesel niebo, mamo. Ucałuj naszego tatę i dziadka. Kochamy cię bardzo” – napisała Hanna Lis na swoim Instagramie.

To może Cię zainteresować:  Gang motocyklowy przez pięć dni czatował pod sklepem, czekając na wyprzedaż. Szóstego dnia wykupili wszystkie 200 rowerów. Powód łamie serce.

Prezenterka podzieliła się z fanami też archiwalnym zdjęciem mamy. Trzeba przyznać, że w młodości kobieta była naprawdę piękna. Mimo iż na fotografii widać tylko profil kobiety, ciężko nie zwrócić uwagi na klasyczne rysy, długie rzęsy i burzę jasnych włosów. Zdjęcie i poruszający podpis robią spore wrażenie. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo kondolencji i wyrazów współczucia.

– „Piękne zdjęcie, widać skąd uroda” – napisała jedna z fanek.

– „Piękna kobieta. Teraz, bez żadnych trosk i bólu, jest szczęśliwa. Niech się pani trzyma, pani Haniu” – dodała inna.

Wymiana kół lub opon z wyważaniem
Wymiana kół lub opon z wyważaniem
19,99 zł
89 dni
do końca oferty!
Wymiana 4 kół za 19,99 zł lub opon z wyważaniem za 32,99 zł i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz