Home Kategorie Ludzie Radek Majdan zrobił coś wyjątkowego dla swojej żony. “Siedze i płaczę” stwierdziła Rozenek

Radek Majdan zrobił coś wyjątkowego dla swojej żony. “Siedze i płaczę” stwierdziła Rozenek

Radek Majdan zrobił coś wyjątkowego dla swojej żony. “Siedze i płaczę” stwierdziła Rozenek

7 lat temu nikt nie dawał ich związkowi większych szans na przetrwanie. Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętują czwartą rocznicę ślubu, wychodząc na przekór tym opiniom.

Z okazji rocznicy Radosław Majdan zrobił swojej żonie niespodziankę. Małgorzata Rozenek była tak wzruszona, że nie potrafiła powstrzymać łez. Jak sama mówi. Naprawdę mocno ją zaskoczył i wywołał u niej prawdziwe wzruszenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętują 4. rocznicę ślubu. Chociaż na początku nikt nie wróżył sukcesu temu związkowi, oni z czasem udowodnili, że są dla siebie stworzeni.

Zakochana para pobrała się 10 września 2016 roku. Sam ślub jak i wesele odbyły się w naprawdę pięknym pałacyku w podwarszawskim Konstancinie.Uroczystość była niezwykle podniosłym wydarzeniem. Przypomnijmy, że dla obydwojga był to trzeci ślub, ale jak mówi stare porzekadło “Do trzech razy sztuka”, prawda?

Przy okazji 4. rocznicy ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami, na których wspomniała dwa przełomowe wydarzenia z jej życia. Na pierwszym zdjęciu, które opublikowała został uchwycony moment poznania z Radkiem. Na drugim natomiast wspomniała dzień ich bajkowego ślubu.

– “Tego dnia, w tym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze. Po moim uśmiechu widać, że zaiskrzyło od razu. Wielu nie dawało nam szansy, ale my wiedzieliśmy… kocham Cię” – pisze Małgorzata Rozenek.

Niedługo później gwiazda TVN-u zamieściła na swoim profilu kolejny post. Tym razem podzieliła się z fanami niespodzianką, jaką z okazji rocznicy ślubu przygotował dla niej mąż. Okazało się, że Radosław Majdan stworzył dla ukochanej wyjątkowy filmik, który jest kompilacją wielu wspaniałych momentów z życia pary.

Widzimy na nim zdjęcia i fragmenty nagrań, upamiętniających szczęśliwe chwile Radka i Małgosi. Piękną miłosną historię od czasu poznania, aż do narodzin ich długo wyczekiwanego dziecka dopełnia nastrojowa piosenka „Always Remember Us This Way”, którą Lady Gaga wykonywała w filmie „Narodziny gwiazdy”. Małgorzata nie ukrywa, że film ten wywołał u niej prawdziwe wzruszenie.

– “Taką niespodziankę przygotował dla mnie Radosław z okazji 4 rocznicy ślubu. Nasza ukochana piosenka, najważniejsze momenty, siedzę i płaczę oglądając to po raz kolejny… KOCHAM GO” – powiedziała gwiazda. Wzruszenia nie kryli również fani pary, którzy zasypali ich, pozytywnymi komentarzami

 

 

 

Dania kuchni polskiej
Dania kuchni polskiej
105,00 zł
150,00 zł
30 dni
do końca oferty!
105 zł za groupon wart 150 zł do wydania na menu i więcej w restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy
To może Cię zainteresować:  Jest niepodważalny dowód na wiek Rozenek! Razem szły do komunii. Już wiadomo ile lat naprawdę ma Małgosia.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz