Home Kategorie Ludzie Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód! Apel podróżniczki – “Uważajcie”.

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód! Apel podróżniczki – “Uważajcie”.

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód! Apel podróżniczki – “Uważajcie”.

Martyna Wojciechowska szła ulicami nowej lokalizacji “Kobiety na krańcu świata”, gdy nagle potrącił ją samochód. Zdarzenie zostało nagrane, a materiał trafił już do sieci. Fani są w szoku.

Mimo epidemii Martyna Wojciechowska sukcesywnie realizuje kolejne odcinki swojego programu. Razem z całą ekipą przemierza świat, poznając często trudne historie mieszkańców. Nowe odcinki serii z pewnością wzbudzają emocje fanów.

Okazuje się jednak, że samo tworzenie materiałów, niejednokrotnie sprawiło, że Martyna Wojciechowska miała prawdziwe problemy. Podróżniczka cudem uniknęła prawdziwej tragedii, która mogła skończyć się nawet jej śmiercią.

W czasie przepraw Martyna stara się pozostawać aktywna na Instagramie, gdzie może zdradzić obserwatorom niewielki przedsmak tego, co czeka ich w kolejnych odcinkach “Kobiety na krańcu świata”. Tym razem Wojciechowska poleciała do Bejrutu, gdzie przed miesiącem doszło do poważnego wybuchu, a kilka tygodni temu – do ogromnego pożaru. W wyniku tego pierwszego zdarzenia śmierć poniosło co najmniej 100 osób, a ponad 4 tysiące zostały rannych.

To może Cię zainteresować:  Martyna Wojciechowska dodała zdjęcie w sukni ślubnej. Opis nie zdradza zbyt wiele.

Wojciechowska postanowiła udać się do Libanu i nakręcić materiał o tym, jak po dwóch tak koszmarnych zdarzeniach wygląda codzienne życie mieszkańców. Między nagraniami postanowiła odezwać się do instagramowych obserwatorów i w krótkim nagraniu opowiedzieć o planach na ten odcinek. W czasie pogawędki potrącił ją samochód. Martyna twierdziła jednak, że to jej wina.

– “Dzisiejszy dzień na planie programu “Kobieta na krańcu świata” w miarę spokojny – zaczęła, gdy nagle potrącił ją samochód – Miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam” – dodała.  Fani byli w szoku, ale Martyna uznała to jako lekcję, że trzeba na siebie zawsze uważać.

 

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz